| Mitsubishi vezérlőrendszer | M 70 V |
| Elforduló átmérő | 600 mm |
| Elfordulási hossz | 3000 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 104 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Rúdadagoló | nem |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 600 mm |
| Átmérő a keresztszán felett | 310 mm |
| Z irányú mozgás | 2800 mm |
| C tengely | 0,001 ° |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 2500 /min. |
| Revolverfej | igen |
| A gép súlya | 5150 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 5840x1888x2050 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in excellent technical condition. Testing under power is available.
The Macmatic FBL 400 C multi-axis CNC lathe represents a powerful solution for complex turning operations requiring high precision and efficiency. Thanks to the integration of live tooling and a reliable Mitsubishi control system, the machine enables demanding machining processes within a single setup. This model is an ideal choice for the production of geometrically complex parts, where the user will particularly appreciate the structural stability, reduced production times, and high technological flexibility in the workplace.
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Elforduló átmérő | 365 mm |
| Elfordulási hossz | 450 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 60 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12/6 |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 6000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 12/16 kW |
| C tengely | 360 ° |
| Rúdanyag max. átmérője | 60 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4000 x 1640 x 1730 mm |
| A gép súlya | 3500 kg |
| Gyártás éve: | 2009 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Mazatrol vezérlőrendszer | MATRIX NEXUS |
| Elforduló átmérő | 380 mm |
| Elfordulási hossz | 500 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 74 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12/12 |
| Rúdadagoló | nem |
| C tengely | 0,0001 ° |
| Orsó fordulatszáma | 35 - 4000 /min. |
| Hajtott szerszámok fordulatszáma | 25 - 4500 /min |
| Az orsó max. forgatónyomatéka | 465 Nm |
| Gyors előtolás | X,Z 30/33 m/min |
| A gép súlya | 5000 kg |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 675 mm |
| Gyártás éve: | 2015 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | Series 0i |
| Elforduló átmérő | 376 mm |
| Elfordulási hossz | 760 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | igen |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 86 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 24/12 |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 3500 /min. |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 780 mm |
| Átmérő a keresztszán felett | 630 mm |
| Hajtott szerszámok fordulatszáma | 0 - 5000 /min |
| Y irányú mozgás | 105 mm |
| X irányú mozgás | 260 mm |
| Z irányú mozgás | 830 mm |
| A főmotor teljesítménye | 18,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3600x1900x2170 mm |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840D Sl |
| Elforduló átmérő | 500 mm |
| Elfordulási hossz | 780 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | igen |
| Y irányú mozgás (Eszterga) | 190 mm |
| Ellenorsó | igen |
| Orsófurat | 73 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12 |
| Rúdadagoló | igen |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 6000 /min. |
| Hajtott szerszámok fordulatszáma | 0 - 5000 /min |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | 0i - TD |
| Elforduló átmérő | 120 mm |
| Elfordulási hossz | 250 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 100 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12 |
| Rúdadagoló | nem |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1480x1360 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 4000 /min. |