| Fanuc vezérlőrendszer | 0i-TF |
| Elforduló átmérő | 450 mm |
| 600 | |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 86 mm |
| Revolverfej | igen |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 580 mm |
| X irányú mozgás | 240 mm |
| 600 | |
| 10 - 4000 | |
| A főmotor teljesítménye | 15/11 kW |
| Gyors előtolás | 20 m/min |
| 4500 | |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3525x1851x1862 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in excellent technical condition; testing is possible.
Accessories: tool probe.
This Johnford SL-40 CNC lathe with a Fanuc control system represents a high-performance solution for precision turning operations in modern engineering production. Thanks to its slant bed and integrated turret, the machine is ideal for the efficient machining of rotary components where high rigidity and process stability are required. This configuration ensures excellent chip removal and precision, making it a reliable choice for facilities focused on productivity and surface quality in heavy-duty metalworking.
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Sinumerik 840 D | |
| Elforduló átmérő | 180 mm |
| 400 | |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 63 mm |
| Revolverfej | igen |
| 12 | |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3875 x 2122 x 2345 mm |
| 7000 | |
| 10 - 3500 |
| Gyártás éve: | 2004 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 200 mm |
| 300 | |
| X irányú mozgás | 151 mm |
| 339 | |
| 290 | |
| 20 - 6000 | |
| 4200 | |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Rúdadagoló | nem |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2885/3865x1720x1670 mm |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 380 mm |
| Gyártás éve: | 2019 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Sinumerik 828 D | |
| Elforduló átmérő | 300 mm |
| 510 | |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 65 mm |
| Revolverfej | igen |
| X irányú mozgás | 210 mm |
| 560 | |
| 0 - 4500 | |
| 2950 | |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2700x1700x1900 mm |
| C tengely | ° |
| Gyártás éve: | 2007 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| MATRIX NEXUS | |
| Elforduló átmérő | 350 mm |
| 1021 | |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | ano mm |
| Revolverfej | nem |
| Munkadarab max. átmérője | 380 mm |
| 0 - 5000 | |
| Ellenorsó | igen |
| A főmotor teljesítménye | 26 kW |
| igen | |
| 12 |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 350 mm |
| 650 | |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 42 mm |
| Revolverfej | nem |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3000x1700x1500 mm |
| 2200 | |
| 1 - 3500 | |
| 196 |