| Max. diameter of the cut material | 12 in |
| Machine weight | 904 kg |
| Machine dimensions l x w x h | 96.4 x 76.8 x 80.8 in |
Subject to change of technical parameters.
The machine is in good technical condition, with the possibility of testing under power.
| YOM: | 0 |
| Max. diameter of the cut material | 340 mm |
| Main motor power | 2,2 kW |
| Machine weight | 600 kg |
| Control system | NO |
| YOM: | 0 |
| Machine weight | 400 kg |
| Control system | NO |
| YOM: | 2012 |
| Max. diameter of the cut material | 335 mm |
| Machine dimensions l x w x h | 2480x2300x1900 mm |
| Machine weight | 2020 kg |
| Control system | NO |
| YOM: | 2012 |
| Max. diameter of the cut material | 500 mm |
| Machine weight | 1450 kg |
| Control system | NO |
| YOM: | 2022 |
| Max. diameter of the cut material | 450 mm |
| Machine dimensions l x w x h | 3050 x 1340 x 2050 mm |
| Machine weight | 3000 kg |
| Main motor power | 7,5 kW |
| Feeding speed | 20-100 m/min |
| Control system | NO |