| Sinumerik 840 D | |
| 105 | |
| Pojezd osy X | 1800 mm |
| 1600 | |
| 0 - 3300 | |
| ano | |
| 40 | |
| Výsuv vřetene (W) | 630 mm |
| 1250 | |
| ano | |
| 40 | |
| ISO 50 | |
| 5000 | |
| Upínací plocha otočného stolu | 1400 x 1600 mm |
Změna technických parametrů vyhrazena.
vynašeč třísek
chladící agregát Chiller
sonda Renishaw RMP60
Během roku 2024/2025 bylo vyměněno:
·Výměna kuličkových šroubů pro osy X a Z u výrobce KSK Kurim CZ
·Nové skleněné měřítka Heidenhain pro osy X a Z včetně kabeláže
·Generální oprava osy Z: nové Biplast V-sklíčidlo na vedení, ručně vyškrábaná Biplast-vložka na ose Z
·Nové díly TOS Varnsdorf pro upínání nástrojů a rameno automatické výměny nástrojů
·Generální oprava posuvných motorů pro osy X, Z a Y u autorizovaného servisu Siemens (nová ložiska a senzory)
·Nové ruční kolečko Siemens
| Rok výroby: | 1995 |
| Řídící systém | ne |
| 100 | |
| Pojezd osy X | 1600 mm |
| 1120 | |
| 0 - 1120 | |
| ne | |
| Výsuv vřetene (W) | 900 mm |
| 1250 | |
| ne | |
| ISO 50 | |
| 1250 x 1250 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 11 kW |
| Max. hmotnost obrobku | 3000 kg |
| Celkový příkon | 15 kVA |
| Rozměry d x š x v | 6710 x 3450 x 3000 mm |
| 14000 |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| 100 | |
| Pojezd osy X | 1600 mm |
| 1120 | |
| 7 - 1120 | |
| ne | |
| Výsuv vřetene (W) | 900 mm |
| 1250 | |
| ne | |
| ISO 50 | |
| 3000 | |
| Rozměry d x š x v | 6710 x 3450 x 3000 mm |
| 14000 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 11 kW |
| Celkový příkon | 17 kVA |
| 1250 x 1250 | |
| Průměr lícní desky | 600 mm |
| 900 |
| Rok výroby: | 2004 |
| Řídící systém | ne |
| 100 | |
| Pojezd osy X | 1600 mm |
| 1120 | |
| 0 - 1120 | |
| ne | |
| Výsuv vřetene (W) | 900 mm |
| 1250 | |
| ne | |
| ISO 50 | |
| 1250 x 1250 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 11 kW |
| Max. hmotnost obrobku | 3000 kg |
| Celkový příkon | 15 kVA |
| Rozměry d x š x v | 6710 x 3450 x 3000 mm |
| 14000 |
| Rok výroby: | 2018 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | 0i-MF |
| 130 | |
| Pojezd osy X | 3657 mm |
| 3048 | |
| 10 - 3000 | |
| ano | |
| 20 | |
| Výsuv vřetene (W) | 730 mm |
| 1820 | |
| ano | |
| 40 | |
| CAT 50 | |
| Upínací plocha otočného stolu | 1524 x 4013 mm |
| 20000 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 37/45 kW |
| 41730 |
| Rok výroby: | 1991 |
| Řídící systém | ne |
| 100 | |
| Pojezd osy X | 1600 mm |
| 1120 | |
| 0 - 1200 | |
| ne | |
| Výsuv vřetene (W) | 900 mm |
| 1250 | |
| ne | |
| ISO 50 | |
| 1250 x 1250 | |
| 3000 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 11 kW |
| Rozměry d x š x v | 6710 x 3450 x 3000 mm |
| 14 000 |