| Řídící systém Siemens | |
| Točný průměr | 1800 mm |
| Točná délka | 12000 mm |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | mm |
| Revolverová hlava | ne |
| Max. hmotnost obrobku | 15000 kg |
| Otáčky vřetene | 10 - 600 /min. |
| Max. kroutící moment upínací desky | 35000 Nm |
Změna technických parametrů vyhrazena.
| Rok výroby: | 1974 |
| Řídící systém | ne |
| Točný průměr | 1250 mm |
| Točná délka | 3000 mm |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | mm |
| Revolverová hlava | ne |
| Oběžný průměr nad suportem | 900 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 14 000 kg |
| Rozměry d x š x v | 8000 x 2100 x 3000 mm |
| Hmotnost stroje | 16 350 kg |
| Rok výroby: | 1997 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Siemens | Sinumerik 840 C |
| Točný průměr | 1000 mm |
| Točná délka | 14500 mm |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | mm |
| Revolverová hlava | ne |
| Oběžný průměr nad ložem | 1260 mm |
| Oběžný průměr nad suportem | 1000 mm |
| Vzdálenost mezi hroty | 14500 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 20000 kg |
| Max. kroutící moment upínací desky | 63000 Nm |
| Hmotnost stroje | 38000 kg |
| Výkon hlavního elektromotoru | 50 kW |
| Rok výroby: | 2005 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | Fanuc 21i |
| Otáčky vřetene | 0 - 6000 /min. |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| Revolverová hlava | ano |
| Hmotnost stroje | 2800 kg |
| Rozměry d x š x v | 1600x1600x1750 mm |
| Oběžný průměr nad ložem | 420 mm |
| Točná délka | 307 mm |
| Rok výroby: | 1994 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Siemens | Sinumerik 810 |
| Točný průměr | 1320 mm |
| Točná délka | 3000 mm |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | 140 mm |
| Revolverová hlava | ne |
| Otáčky vřetene | 0 - 700 /min. |
| Výkon hlavního elektromotoru | 47 kW |
| Max. hmotnost obrobku | 7000 kg |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Siemens | Sinumerik 840 D |
| Točný průměr | 2500 mm |
| Točná délka | 9000 mm |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | mm |
| Revolverová hlava | ano |
| Max. hmotnost obrobku | 175 kg |
| Hmotnost stroje | 175000 kg |
| Oběžný průměr nad ložem | 2500 mm |
| Oběžný průměr nad suportem | 2000 mm |