| System sterowania Siemens | |
| Średnica toczenia | 1800 mm |
| Długość toczenia | 12000 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 15000 kg |
| Obroty wrzeciona | 10 - 600 /min. |
| Maks. moment obrotowy płyty mocującej | 35000 Nm |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
| Rok produkcji: | 1974 |
| System sterowania | nie |
| Średnica toczenia | 1250 mm |
| Długość toczenia | 3000 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Średnica toczenia nad suportem | 900 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 14 000 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 8000 x 2100 x 3000 mm |
| Ciężar maszyny | 16 350 kg |
| Rok produkcji: | 1997 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 C |
| Średnica toczenia | 1000 mm |
| Długość toczenia | 14500 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Średnica toczenia | 1260 mm |
| Średnica toczenia nad suportem | 1000 mm |
| Odległość między kłami | 14500 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 20000 kg |
| Maks. moment obrotowy płyty mocującej | 63000 Nm |
| Ciężar maszyny | 38000 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 50 kW |
| Rok produkcji: | 2005 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | Fanuc 21i |
| Obroty wrzeciona | 0 - 6000 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Głowica rewolwerowa | tak |
| Ciężar maszyny | 2800 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 1600x1600x1750 mm |
| Średnica toczenia | 420 mm |
| Długość toczenia | 307 mm |
| Rok produkcji: | 1994 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 810 |
| Średnica toczenia | 1320 mm |
| Długość toczenia | 3000 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 140 mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Obroty wrzeciona | 0 - 700 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 47 kW |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 7000 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 D |
| Średnica toczenia | 2500 mm |
| Długość toczenia | 9000 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | mm |
| Głowica rewolwerowa | tak |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 175 kg |
| Ciężar maszyny | 175000 kg |
| Średnica toczenia | 2500 mm |
| Średnica toczenia nad suportem | 2000 mm |