| Řídící systém Mefi | - - - |
| Točný průměr | 110 mm |
| Točná délka | 300 mm |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | 50 mm |
| Max. průměr tyčového materiálu | 40 mm |
| Otáčky vřetene | 40 - /min. |
| Výkon hlavního elektromotoru | 10 kW |
| Rozměry d x š x v | 1950x1580 mm |
| Hmotnost stroje | 2400 kg |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je v dobrém stavu. Možnost odzkoušení pod proudem.
Dokumentace.
Tento použitý CNC soustruh SPRY 40 CNC od renomovaného výrobce TAJMAC-ZPS představuje efektivní řešení pro přesné soustružnické operace v kusové i sériové výrobě. Stroj je vybaven řídicím systémem Mefi, který zajišťuje spolehlivé a uživatelsky přívětivé ovládání. Díky své konstrukci s rovným ložem je ideální pro obrábění menších rotačních součástí, kde je kladen důraz na tuhost a stabilitu procesu. Představuje dostupnou volbu pro dílny hledající prověřenou technologii pro zefektivnění výroby.
| Rok výroby: | 2005 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Siemens | Sinumerik 840 D |
| Točný průměr | 180 mm |
| Točná délka | 400 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Vrtání vřetene | 63 mm |
| Revolverová hlava | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 12 |
| Rozměry d x š x v | 3875 x 2122 x 2345 mm |
| Hmotnost stroje | 7000 kg |
| Otáčky vřetene | 10 - 3500 /min. |
| Rok výroby: | 2004 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | |
| Točný průměr | 200 mm |
| Točná délka | 300 mm |
| Pojezd osy X | 151 mm |
| Pojezd osy Z | 339 mm |
| Oběžný průměr nad suportem | 290 mm |
| Otáčky vřetene | 20 - 6000 /min. |
| Hmotnost stroje | 4200 kg |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| Podavač tyčí | ne |
| Rozměry d x š x v | 2885/3865x1720x1670 mm |
| Oběžný průměr nad ložem | 380 mm |
| Rok výroby: | 2019 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Siemens | Sinumerik 828 D |
| Točný průměr | 300 mm |
| Točná délka | 510 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Vrtání vřetene | 65 mm |
| Revolverová hlava | ano |
| Pojezd osy X | 210 mm |
| Pojezd osy Z | 560 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 4500 /min. |
| Hmotnost stroje | 2950 kg |
| Rozměry d x š x v | 2700x1700x1900 mm |
| Osa C | ° |
| Rok výroby: | 2007 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Mazatrol | MATRIX NEXUS |
| Točný průměr | 350 mm |
| Točná délka | 1021 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Vrtání vřetene | ano mm |
| Revolverová hlava | ne |
| Max. průměr obrobku | 380 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 5000 /min. |
| Protivřeteno | ano |
| Výkon hlavního elektromotoru | 26 kW |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 12 |
| Rok výroby: | 2008 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | |
| Točný průměr | 350 mm |
| Točná délka | 650 mm |
| Šikmé lože | ne |
| Vrtání vřetene | 42 mm |
| Revolverová hlava | ne |
| Rozměry d x š x v | 3000x1700x1500 mm |
| Hmotnost stroje | 2200 kg |
| Otáčky vřetene | 1 - 3500 /min. |
| Oběžný průměr nad suportem | 196 mm |