| System sterowania Mefi | - - - |
| Średnica toczenia | 110 mm |
| Długość toczenia | 300 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 50 mm |
| Maks. średnica materiału prętowego | 40 mm |
| Obroty wrzeciona | 40 - /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 10 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 1950x1580 mm |
| Ciężar maszyny | 2400 kg |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good condition. Can be tested under power. Documentation included.
This used SPRY 40 CNC lathe from the renowned manufacturer TAJMAC-ZPS represents an efficient solution for precise turning operations in both piece and serial production. The machine is equipped with a Mefi control system, ensuring reliable and user-friendly operation. Thanks to its flat-bed design, it is ideal for machining smaller rotary parts where rigidity and process stability are paramount. It is an affordable choice for workshops looking for proven technology to streamline their production.
| Rok produkcji: | 2005 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 D |
| Średnica toczenia | 180 mm |
| Długość toczenia | 400 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 63 mm |
| Głowica rewolwerowa | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 12 |
| Rozmiary d x sz x w | 3875 x 2122 x 2345 mm |
| Ciężar maszyny | 7000 kg |
| Obroty wrzeciona | 10 - 3500 /min. |
| Rok produkcji: | 2004 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | |
| Średnica toczenia | 200 mm |
| Długość toczenia | 300 mm |
| Przejazd osi X | 151 mm |
| Przejazd osi Z | 339 mm |
| Średnica toczenia nad suportem | 290 mm |
| Obroty wrzeciona | 20 - 6000 /min. |
| Ciężar maszyny | 4200 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Podajnik pręta | nie |
| Rozmiary d x sz x w | 2885/3865x1720x1670 mm |
| Średnica toczenia | 380 mm |
| Rok produkcji: | 2019 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 828 D |
| Średnica toczenia | 300 mm |
| Długość toczenia | 510 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 65 mm |
| Głowica rewolwerowa | tak |
| Przejazd osi X | 210 mm |
| Przejazd osi Z | 560 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 4500 /min. |
| Ciężar maszyny | 2950 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 2700x1700x1900 mm |
| Oś C | ° |
| Rok produkcji: | 2007 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Mazatrol | MATRIX NEXUS |
| Średnica toczenia | 350 mm |
| Długość toczenia | 1021 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Przejście przez wrzeciono | ano mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 380 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 5000 /min. |
| Przeciwwrzeciono | tak |
| Moc głównego elektrosilnika | 26 kW |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 12 |
| Rok produkcji: | 2008 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | |
| Średnica toczenia | 350 mm |
| Długość toczenia | 650 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 42 mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Rozmiary d x sz x w | 3000x1700x1500 mm |
| Ciężar maszyny | 2200 kg |
| Obroty wrzeciona | 1 - 3500 /min. |
| Średnica toczenia nad suportem | 196 mm |