| Řídící systém Delem | DA - 66 T |
| Tlaková síla | 600 t |
| Ohraňovací délka | 6450 mm |
| Počet řízených os | 2 |
| Kompenzace spodního průhybu | ano |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Hmotnost stroje | 56000 kg |
| Rozměry d x š x v | 7 450x 3 150x 4 750 mm mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 37–45 kW |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je ve velmi dobrém technickém stavu připojen. Možnost odzkoušení
V ceně základní nástroje
Tento hydraulický CNC ohraňovací lis Safan H-Brake 600 představuje robustní řešení pro přesné ohýbání nadrozměrných a těžkých plechových dílů. Díky pokročilému řídicímu systému Delem a integrované kompenzaci průhybu zajišťuje vysokou opakovatelnost a přesnost ohybu po celé délce pracovní plochy. Stroj je ideální pro náročné strojírenské provozy vyžadující stabilitu při zpracování velkoformátových materiálů, kde efektivně kombinuje vysoký výkon s intuitivním ovládáním pro maximální produktivitu.
| Rok výroby: | 2001 |
| Řídící systém | ano |
| Tlaková síla | 80 t |
| Ohraňovací délka | 2620 mm |
| Počet řízených os | 4 |
| Kompenzace spodního průhybu | |
| Zdvih beranu | 200 mm |
| Hmotnost stroje | 5750 kg |
| Rok výroby: | 2002 |
| Řídící systém | ano |
| Tlaková síla | 120 t |
| Ohraňovací délka | 3100 mm |
| Počet řízených os | 3 |
| Kompenzace spodního průhybu | ano |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Zdvih beranu | 180 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| Hmotnost stroje | 8700 kg |
| Rozměry d x š x v | 4200 x 1650 x 2775 mm mm |
| Rok výroby: | 2013 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Cybelec | |
| Tlaková síla | 175 t |
| Ohraňovací délka | 3050 mm |
| Počet řízených os | 4 |
| Kompenzace spodního průhybu | ano |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Zdvih beranu | 265 mm |
| Rozměry d x š x v | 4250x2550x2750 mm |
| Hmotnost stroje | 11500 kg |
| Rok výroby: | 2008 |
| Řídící systém | ano |
| Tlaková síla | 50 t |
| Ohraňovací délka | 2050 mm |
| Počet řízených os | 4 |
| Kompenzace spodního průhybu | ne |
| Typ pohonu lisu | Elektrický |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7 kW |
| Hmotnost stroje | 4750 kg |
| Rok výroby: | 2012 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Durma | |
| Tlaková síla | 220 t |
| Ohraňovací délka | 3050 mm |
| Počet řízených os | 3 |
| Kompenzace spodního průhybu | ano |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Průchodnost mezi stojany | 2600 mm |
| Výška sevření | 530 mm |
| Zdvih beranu | 265 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 22 kW |
| Rozměry d x š x v | 4250x1770x2900 mm |
| Hmotnost stroje | 12250 kg |