| Tlaková síla | 85 t |
| Ohraňovací délka | 2720 mm |
| Počet řízených os | 6 |
| Kompenzace spodního průhybu | ano |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Hmotnost stroje | 8200 kg |
| Rozměry d x š x v | 3100 x 1740 x 2375 mm |
| Pojezd osy X | 600 mm |
| Pojezd osy Z | 1460 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 17 kW |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je ve velmi dobrém technickém stavu, připojen, možnost odzkoušení
-Stroj s nízkým počtem odpracovaných hodin - 29000 hodin
-hydraulické upínání horního nástroje WILA
-hydraulické upínání spodního nástroje WILA,
-BendGuard,
-příprava pro ACB,
CNC ohraňovací lis Trumpf Trubend 5085 představuje vysoce efektivní řešení pro přesné ohýbání plechových dílců v moderní strojírenské výrobě. Tento hydraulický stroj vyniká stabilitou a univerzálností při zpracování širokého spektra materiálů. Díky pokročilému řídicímu systému a kompenzaci průhybu zajišťuje vysokou opakovatelnost a kvalitu ohybu po celé délce. Je ideální volbou pro provozy vyžadující spolehlivost a rychlé nastavení produkce u tvarově složitých obrobků s nárokem na maximální preciznost.
| Rok výroby: | 2001 |
| Řídící systém | ano |
| Tlaková síla | 80 t |
| Ohraňovací délka | 2620 mm |
| Počet řízených os | 4 |
| Kompenzace spodního průhybu | |
| Zdvih beranu | 200 mm |
| Hmotnost stroje | 5750 kg |
| Rok výroby: | 2002 |
| Řídící systém | ano |
| Tlaková síla | 120 t |
| Ohraňovací délka | 3100 mm |
| Počet řízených os | 3 |
| Kompenzace spodního průhybu | ano |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Zdvih beranu | 180 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| Hmotnost stroje | 8700 kg |
| Rozměry d x š x v | 4200 x 1650 x 2775 mm mm |
| Rok výroby: | 2013 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Cybelec | |
| Tlaková síla | 175 t |
| Ohraňovací délka | 3050 mm |
| Počet řízených os | 4 |
| Kompenzace spodního průhybu | ano |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Zdvih beranu | 265 mm |
| Rozměry d x š x v | 4250x2550x2750 mm |
| Hmotnost stroje | 11500 kg |
| Rok výroby: | 2002 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém SAFAN | |
| Tlaková síla | 120 t |
| Ohraňovací délka | 4300 mm |
| Počet řízených os | 4 |
| Kompenzace spodního průhybu | ano |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Rok výroby: | 2012 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Durma | |
| Tlaková síla | 220 t |
| Ohraňovací délka | 3050 mm |
| Počet řízených os | 3 |
| Kompenzace spodního průhybu | ano |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Průchodnost mezi stojany | 2600 mm |
| Výška sevření | 530 mm |
| Zdvih beranu | 265 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 22 kW |
| Rozměry d x š x v | 4250x1770x2900 mm |
| Hmotnost stroje | 12250 kg |