





: 800 x 400
: 600
: 400
: 400
: 3
: 40 - 2000
Rok výroby:2011
: Sinumerik 840 D
: 1600x4000
: 4200
Průchodnost mezi stojany: 2100 mm
: 10 000
: 2300








Rok výroby:2011
: 802 D si
: 254x1000
: 620
: 250
: 150
: SK 40/BT 40


: 800 x 400
: 600
: 400
: 400
: 3
: 40 - 2000






Řídící systém Selca: S3000 CNC
: 2000 x 700
: 1500
: 700
: 700
: 30
Rok výroby:1974
: 300 x 700
: 500
: 400
: 250
: ISA 40
: 3,5



Rok výroby:2001
Řídící systém Heidenhain: TNC 415
: 1300x305
: 760
: 381
: 450
: ISO 40









Rok výroby:2004
Řídící systém Heidenhain: TNC 530
: 3500x1300
: 3000
: 1200
: 1500
Pracovní posuv: 6000 mm/min











Rok výroby:2004
Řídící systém Heidenhain: TNC 426
: 800 x 400
: 500
: 400
: 400
: ISO 40
Rok výroby:1977
: 5000
: 2600 x 2800 x 3000






Rok výroby:2006
Řídící systém Heidenhain: TNC 530
: 3000 x 900
: 3000
: 900
: 900
: 6000











Rok výroby:1998
Řídící systém Heidenhain: TNC 430
: 4000 x 1000
: 4000
: 1000
: 1400
Max. hmotnost obrobku: 8500 kg






Rok výroby:1992
: 600 x 300
: 450
: SK 40
: 300
: 350
: 63 - 3150










Rok výroby:1995
Řídící systém Heidenhain: TNC 426
: 6120 x 1000
: 4300
: 1200
: 1250
: ISO 50





Rok výroby:1978
: 2000x425
: 1400
: 440
: 450
: 11
: 5170






Rok výroby:2015
Řídící systém NCT: 201
: 3100 x 1050
: 3000
: 1000
: 1500
: 10/10 /10


Rok výroby:1985
: 1400 x 400
: 1000
: 400
: 450
: ISO 50
: 10 - 1800





Rok výroby:1986
: 1800 x 570
: 1400
: 670
: 500
: 15
: 0 - 1400







Rok výroby:2019
Řídící systém Heidenhain: TNC 620
: 3000
Pojezd osy X: 4000 mm
: 1500
: 1500
: ano










Rok výroby:2011
: 3000 x 520
Pojezd osy X: 3000 mm
: 650
: 400
: ISO 40
: 50 - 3000



Rok výroby:2008
Řídící systém NCT: 104
: 3100x1000
Pojezd osy X: 3000 mm
: 1200
: 1000
: 0 - 4000

















Rok výroby:1969
Pojezd osy X: 12000 mm
: 5300
: 4000
: 100
: ISO 60-
: 12000 / 4700





Rok výroby:2002
Řídící systém Heidenhain: TNC 430
: 800 x 400
Pojezd osy X: 500 mm
: 400
: 400
: ISO 40

Rok výroby:2005
: Sinumerik 840 D
: 5300 x 1090
Pojezd osy X: 4000 mm
: 1700
: 1250
:
















Rok výroby:2016
Řídící systém Heidenhain: TNC 530
: 3000x1000
Pojezd osy X: 3000 mm
: 1250
: 1500
: ISO 50
Při integraci použitého frézovacího stroje do výrobního procesu je kritickým parametrem dynamická tuhost nosné struktury. Na rozdíl od nových strojů, kde se predikuje teoretický výkon, u prověřených frézek FERMAT vycházíme z reálné stability odlitků. Masivní litinové komponenty vykazují po letech provozu minimální vnitřní pnutí, což paradoxně zvyšuje jejich tepelnou stabilitu při dlouhých cyklech obrábění.
Klíčové technologické celky:
Nákup použité frézky z portfolia FERMAT představuje strategickou výhodu v oblasti kapitálových výdajů (CAPEX). Hlavním přínosem není pouze nižší pořizovací cena, ale především eliminace dodacích lhůt, které u nových strojů často přesahují 12 měsíců. To umožňuje okamžitou reakci na nové zakázky a zrychlení náběhu cash flow.
Analýza nákladů na životní cyklus (LCC):
Jaký je rozdíl v tuhosti mezi použitou frézkou FERMAT a levnými novostavbami? Klíčem je materiálové složení. Použité stroje FERMAT využívají vysokopevnostní litinu s vysokým tlumicím faktorem. Levné novostavby často využívají svařované konstrukce nebo lehčenou litinu, která při vyšším zatížení v řezu rezonuje, což vede k předčasnému opotřebení vřetene a nízké kvalitě povrchu.
Lze u starších CNC frézek zajistit konektivitu pro moderní CAD/CAM? Ano. Většina našich strojů s řídicími systémy Heidenhain a Fanuc podporuje standardní protokoly pro přenos dat a Ethernet konektivitu. Moderní postprocesory jsou plně kompatibilní s těmito systémy, což umožňuje plnou integraci do digitálního toku výroby.
Jaký vliv má stav vodicích ploch na přesnost kruhové interpolace? U prověřených použitých strojů je stav vedení klíčový pro eliminaci 'stick-slip' efektu. Plynulý pohyb v reverzních bodech os X a Y přímo definuje přesnost kruhovitosti. Stroje z naší nabídky procházejí kontrolou pasivních odporů vedení, aby byla zaručena plynulost posuvu i při mikroposuvech.