| Średnica wrzeciona roboczego | 75 mm |
| Przejazd osi X | 1250 mm |
| Przejazd osi Y | 900 mm |
| Obroty wrzeciona | 18 - 1800 /min. |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Wysuw wrzeciona (W) | 560 mm |
| Przejazd osi Z | 1060 mm |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | Morse . |
| Moc głównego elektrosilnika | 11 kW |
| Maks. obciążenie stołu | 3000 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 4500x3359x2796 mm |
| Ciężar maszyny | 10000 kg |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good condition.
The TOS Varnsdorf W 75 horizontal table-type boring mill represents a reliable solution for precision drilling, boring, and milling of medium-sized workpieces. Thanks to its robust construction and proven design, this machine is an ideal choice for both single-piece and small-batch engineering production, where high rigidity and machining stability are required. The Morse taper spindle and the overall machine design allow for efficient processing of large parts, with an emphasis on operational reliability and long service life in demanding environments.
| Rok produkcji: | 1975 |
| System sterowania | nie |
| Średnica wrzeciona roboczego | 90 mm |
| Przejazd osi X | 1000 mm |
| Przejazd osi Y | 900 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 1400 /min. |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Wysuw wrzeciona (W) | 710 mm |
| Przejazd osi Z | 800 mm |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | MORSE 5 . |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Rozmiary stołu | 1000 x 1120 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 3900 x 2500 x 2650 mm |
| Ciężar maszyny | 9000 kg |
| Rok produkcji: | 1963 |
| System sterowania | nie |
| Średnica wrzeciona roboczego | 63 mm |
| Przejazd osi X | 1050 mm |
| Przejazd osi Y | 610 mm |
| Obroty wrzeciona | 8 - 1400 /min. |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Wysuw wrzeciona (W) | 560 mm |
| Przejazd osi Z | 900 mm |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | . |
| Powierzchnia mocująca stołu | 880x800 mm |
| Ciężar maszyny | 7500 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 5,5 kW |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Średnica wrzeciona roboczego | 75 mm |
| Przejazd osi X | 750 mm |
| Przejazd osi Y | 650 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 2800 /min. |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Wysuw wrzeciona (W) | mm |
| Przejazd osi Z | 850 mm |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | . |
| Rozmiary stołu | 750 x 850 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 3811 x 2100 x 2630 mm |
| Ciężar maszyny | 10000 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Średnica wrzeciona roboczego | 60 mm |
| Przejazd osi X | 580 mm |
| Przejazd osi Y | 500 mm |
| Obroty wrzeciona | 34 - 1400 /min. |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Wysuw wrzeciona (W) | mm |
| Przejazd osi Z | 600 mm |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | . |
| Rozmiary stołu | 830x730 mm |
| Rok produkcji: | 1984 |
| System sterowania | nie |
| Średnica wrzeciona roboczego | 75 mm |
| Przejazd osi X | 1250 mm |
| Przesuw wrzecienniku po stojaku (Y) | 900 mm |
| Przejazd osi Z | 1000 mm |
| Rozmiary stołu | 950x950 mm |
| Wysuw wrzeciona (W) | 560 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 11 kW |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 40 . |
| Rozmiary d x sz x w | 4522x3359x2800 mm |
| Ciężar maszyny | 10700 kg |