| Średnica wrzeciona roboczego | 160 mm |
| Przejazd osi X | 3000 mm |
| Przejazd osi Y | 2000 mm |
| Obroty wrzeciona | 2 - 450 /min. |
| Wysuw wrzeciona (W) | 1200 mm |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | metricky 100 . |
| Wysuw suwaka (V) | 600 mm |
| Ciężar maszyny | 26000 kg |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in good condition.
Accessories: 2x floor plates, rotary table SKODA E 20 (2000x2000mm)
The SKODA HVF 160 D floor-type horizontal boring mill represents a robust solution for precision heavy-duty machining of large-format and heavy workpieces. This proven machine is ideal for demanding drilling and boring operations in heavy engineering, where high rigidity and structural reliability are required. Thanks to its design, it enables efficient machining of oversized parts with an emphasis on process stability, making it a productive tool for plants focused on both custom and serial production of large components.
| Rok produkcji: | 2008 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Średnica wrzeciona roboczego | 130 mm |
| Przejazd osi X | 8000 mm |
| Przejazd osi Y | 3000 mm |
| Obroty wrzeciona | 10 - 3000 /min. |
| Wysuw wrzeciona (W) | 730 mm |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 20 bar |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Przejazd osi Z | 900 mm |
| Oś V | 2400 mm |
| Rok produkcji: | 2009 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | Fanuc 32i |
| Średnica wrzeciona roboczego | 180 mm |
| Przejazd osi X | 9130 mm |
| Przejazd osi Y | 3980 mm |
| Przesuw roboczy osi Z | 1900 mm/min |
| Oś W | 1200 mm |
| Obroty wrzeciona | 1 - 800 /min. |
| Rozmiary suwaka | 420x420 mm |
| Wysuw suwaka (Z) | 1150 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 100 kW |
| Maks. średnica frezowanego koła | 240 mm |
| Szybki posuw osi X | 0-4000 m/min |
| Szybki posuw osi Y | 0-4000 m/min |
| Szybki posuw osi Z | 0-4000 m/min |
| Rozmiary d x sz x w | 16000 x 4000 x 8000 mm |
| Ciężar maszyny | 130000 kg |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Rozmiary stołu | 2 pcs. 6000x2000 mm |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | 802 D si |
| Średnica wrzeciona roboczego | 130 mm |
| Przejazd osi X | 3200 mm |
| Przejazd osi Y | 2300 mm |
| Obroty wrzeciona | 2 - 1000 /min. |
| Wysuw wrzeciona (W) | 1120 mm |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Przejazd osi Z | 450 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 18 kW |
| Ciężar maszyny | 25000 kg |
| Rok produkcji: | 1989 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania ECS | |
| Średnica wrzeciona roboczego | 160 mm |
| Przejazd osi X | 15500 mm |
| Przejazd osi Y | 1000 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 1500 /min. |
| Wysuw wrzeciona (W) | 800 mm |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 40 |
| Mocujący stożek wrzeciona | . |
| Przejazd osi Z | 3500 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 55 kW |
| Maks. przejazd stołu | 2000 mm |
| Głowica frezująca | tak |
| Rok produkcji: | 2018 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 640 |
| Średnica wrzeciona roboczego | mm |
| Przejazd osi X | 6000 mm |
| Przejazd osi Y | 2500 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 5000 /min. |
| Wysuw wrzeciona (W) | mm |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 40 bar |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 40 |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Przejazd osi Z | 1250 mm |