| System sterowania Fanuc | 31i - B5 |
| Średnica toczenia | 660 mm |
| Długość toczenia | 1540 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Oś Y | tak |
| Przejazd osi Y (Tokarka) | 125 mm |
| Przeciwwrzeciono | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 73 mm |
| Głowica frezująca | tak |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 10 |
| Podajnik pręta | nie |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 76 |
| Przejazd osi X | 495 mm |
| Przejazd osi Y | 250 mm |
| Przejazd osi Z | 1560 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | Capto C6 . |
| Rozmiary d x sz x w | 5 825 × 2 830 mm |
| Ciężar maszyny | 15 800 kg |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in very good condition, with the possibility of testing under power.
Operating hours: only 3,211 h
Control system: FANUC 31i-B5 + CELOS (ERGOline Touch)
Turret: 10-position driven tool turret
Interface: CELOS system with touch screen
Automation: Ready for bar feeder integration (LNS, IEMCA, etc.)
This DMG MORI NTX 2000/1500 SZM multi-axis CNC turning and milling center represents a high-end solution for the complex machining of intricate workpieces in a single setup. By integrating a milling spindle and a counter-spindle, the machine effectively combines turning and full milling operations, significantly reducing production times and increasing precision. The Fanuc control system ensures reliable operation and comfortable programming for the production of high-precision components for the most demanding engineering sectors.
| Rok produkcji: | 2005 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 D |
| Średnica toczenia | 365 mm |
| Długość toczenia | 450 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | nie |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 60 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12/6 |
| Obroty wrzeciona | 0 - 6000 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 12/16 kW |
| Oś C | 360 ° |
| Maks. średnica materiału prętowego | 60 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 4000 x 1640 x 1730 mm |
| Ciężar maszyny | 3500 kg |
| Rok produkcji: | 2009 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Mazatrol | MATRIX NEXUS |
| Średnica toczenia | 380 mm |
| Długość toczenia | 500 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | nie |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 74 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12/12 |
| Podajnik pręta | nie |
| Oś C | 0,0001 ° |
| Obroty wrzeciona | 35 - 4000 /min. |
| Obroty napędzanych narzędzi | 25 - 4500 /min |
| Maks. moment obrotowy wrzeciona | 465 Nm |
| Szybki posuw | X,Z 30/33 m/min |
| Ciężar maszyny | 5000 kg |
| Średnica toczenia | 675 mm |
| Rok produkcji: | 2015 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | Series 0i |
| Średnica toczenia | 376 mm |
| Długość toczenia | 760 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | tak |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 86 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 24/12 |
| Obroty wrzeciona | 0 - 3500 /min. |
| Średnica toczenia | 780 mm |
| Średnica toczenia nad suportem | 630 mm |
| Obroty napędzanych narzędzi | 0 - 5000 /min |
| Przejazd osi Y | 105 mm |
| Przejazd osi X | 260 mm |
| Przejazd osi Z | 830 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 18,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 3600x1900x2170 mm |
| Rok produkcji: | 2008 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840D Sl |
| Średnica toczenia | 500 mm |
| Długość toczenia | 780 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | tak |
| Przejazd osi Y (Tokarka) | 190 mm |
| Przeciwwrzeciono | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 73 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12 |
| Podajnik pręta | tak |
| Obroty wrzeciona | 0 - 6000 /min. |
| Obroty napędzanych narzędzi | 0 - 5000 /min |
| Rok produkcji: | 2011 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | 0i - TD |
| Średnica toczenia | 120 mm |
| Długość toczenia | 250 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | nie |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 100 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12 |
| Podajnik pręta | nie |
| Rozmiary d x sz x w | 1480x1360 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 4000 /min. |