| System sterowania OKUMA | OSP-P300LA-e |
| Średnica toczenia | 300 mm |
| Długość toczenia | 450 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | nie |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 68 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12/12 |
| Przejazd osi X | 235 mm |
| Przejazd osi Z | 520 mm |
| Oś C | 360 ° |
| Ciężar maszyny | 5000 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 2545x1870x1791 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 11/15 kW |
| Podajnik pręta | nie |
| Obroty wrzeciona | 38 - 3800 /min. |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is in excellent condition and available for testing.
This multi-axis Okuma GENOS L300M CNC lathe, equipped with driven tools and a slant bed, represents a highly stable and precise solution for complex turning and light milling operations. Thanks to the advanced OSP-P300LA-e control system, it is an ideal choice for the efficient production of precise rotary parts requiring high rigidity during machining and reliability in demanding operations. The machine effectively combines dynamics with precision, maximizing productivity and surface quality across a wide range of workpieces.
| Rok produkcji: | 2005 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 D |
| Średnica toczenia | 365 mm |
| Długość toczenia | 450 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | nie |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 60 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12/6 |
| Obroty wrzeciona | 0 - 6000 /min. |
| Moc głównego elektrosilnika | 12/16 kW |
| Oś C | 360 ° |
| Maks. średnica materiału prętowego | 60 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 4000 x 1640 x 1730 mm |
| Ciężar maszyny | 3500 kg |
| Rok produkcji: | 2009 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Mazatrol | MATRIX NEXUS |
| Średnica toczenia | 380 mm |
| Długość toczenia | 500 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | nie |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 74 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12/12 |
| Podajnik pręta | nie |
| Oś C | 0,0001 ° |
| Obroty wrzeciona | 35 - 4000 /min. |
| Obroty napędzanych narzędzi | 25 - 4500 /min |
| Maks. moment obrotowy wrzeciona | 465 Nm |
| Szybki posuw | X,Z 30/33 m/min |
| Ciężar maszyny | 5000 kg |
| Średnica toczenia | 675 mm |
| Rok produkcji: | 2015 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | Series 0i |
| Średnica toczenia | 376 mm |
| Długość toczenia | 760 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | tak |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 86 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 24/12 |
| Obroty wrzeciona | 0 - 3500 /min. |
| Średnica toczenia | 780 mm |
| Średnica toczenia nad suportem | 630 mm |
| Obroty napędzanych narzędzi | 0 - 5000 /min |
| Przejazd osi Y | 105 mm |
| Przejazd osi X | 260 mm |
| Przejazd osi Z | 830 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 18,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 3600x1900x2170 mm |
| Rok produkcji: | 2008 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840D Sl |
| Średnica toczenia | 500 mm |
| Długość toczenia | 780 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | tak |
| Przejazd osi Y (Tokarka) | 190 mm |
| Przeciwwrzeciono | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 73 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12 |
| Podajnik pręta | tak |
| Obroty wrzeciona | 0 - 6000 /min. |
| Obroty napędzanych narzędzi | 0 - 5000 /min |
| Rok produkcji: | 2011 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | 0i - TD |
| Średnica toczenia | 120 mm |
| Długość toczenia | 250 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Oś Y | nie |
| Przeciwwrzeciono | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 100 mm |
| Głowica frezująca | nie |
| Napędzane narzędzia | tak |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12 |
| Podajnik pręta | nie |
| Rozmiary d x sz x w | 1480x1360 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 4000 /min. |