| OKUMA vezérlőrendszer | OSP-P300LA-e |
| Elforduló átmérő | 300 mm |
| Elfordulási hossz | 450 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 68 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12/12 |
| X irányú mozgás | 235 mm |
| Z irányú mozgás | 520 mm |
| C tengely | 360 ° |
| A gép súlya | 5000 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2545x1870x1791 mm |
| A főmotor teljesítménye | 11/15 kW |
| Rúdadagoló | nem |
| Orsó fordulatszáma | 38 - 3800 /min. |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in excellent condition and available for testing.
This multi-axis Okuma GENOS L300M CNC lathe, equipped with driven tools and a slant bed, represents a highly stable and precise solution for complex turning and light milling operations. Thanks to the advanced OSP-P300LA-e control system, it is an ideal choice for the efficient production of precise rotary parts requiring high rigidity during machining and reliability in demanding operations. The machine effectively combines dynamics with precision, maximizing productivity and surface quality across a wide range of workpieces.
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Elforduló átmérő | 365 mm |
| Elfordulási hossz | 450 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 60 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12/6 |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 6000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 12/16 kW |
| C tengely | 360 ° |
| Rúdanyag max. átmérője | 60 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4000 x 1640 x 1730 mm |
| A gép súlya | 3500 kg |
| Gyártás éve: | 2009 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Mazatrol vezérlőrendszer | MATRIX NEXUS |
| Elforduló átmérő | 380 mm |
| Elfordulási hossz | 500 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 74 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12/12 |
| Rúdadagoló | nem |
| C tengely | 0,0001 ° |
| Orsó fordulatszáma | 35 - 4000 /min. |
| Hajtott szerszámok fordulatszáma | 25 - 4500 /min |
| Az orsó max. forgatónyomatéka | 465 Nm |
| Gyors előtolás | X,Z 30/33 m/min |
| A gép súlya | 5000 kg |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 675 mm |
| Gyártás éve: | 2015 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | Series 0i |
| Elforduló átmérő | 376 mm |
| Elfordulási hossz | 760 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | igen |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 86 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 24/12 |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 3500 /min. |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 780 mm |
| Átmérő a keresztszán felett | 630 mm |
| Hajtott szerszámok fordulatszáma | 0 - 5000 /min |
| Y irányú mozgás | 105 mm |
| X irányú mozgás | 260 mm |
| Z irányú mozgás | 830 mm |
| A főmotor teljesítménye | 18,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3600x1900x2170 mm |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840D Sl |
| Elforduló átmérő | 500 mm |
| Elfordulási hossz | 780 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | igen |
| Y irányú mozgás (Eszterga) | 190 mm |
| Ellenorsó | igen |
| Orsófurat | 73 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12 |
| Rúdadagoló | igen |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 6000 /min. |
| Hajtott szerszámok fordulatszáma | 0 - 5000 /min |
| Gyártás éve: | 2011 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | 0i - TD |
| Elforduló átmérő | 120 mm |
| Elfordulási hossz | 250 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Y-tengely | nem |
| Ellenorsó | nem |
| Orsófurat | 100 mm |
| Marófej | nem |
| Hajtott szerszámok | igen |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12 |
| Rúdadagoló | nem |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1480x1360 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 4000 /min. |