| System sterowania Amada | |
| Siła nacisku | 100 t |
| Długość gięcia | 3110 mm |
| Liczba osi sterowanych | 7 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Ciężar maszyny | 6900 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 4385 x 2430 x 2681 mm |
| Maks. skok suwaka | 200 mm |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
Machine in good technical condition, testing possible.
The AMADA HFE 100 M2 hydraulic press brake represents a reliable solution for precise bending of sheet metal parts in both custom and series production. This CNC machine stands out for its high rigidity and advanced control system, ensuring efficient programming and production process stability. Thanks to the integrated crowning system (deflection compensation), it achieves precise results across the entire bending length. It is an ideal choice for operations requiring high repeatability, ease of use, and the long-term operational reliability of the Amada brand.
| Rok produkcji: | 2001 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 80 t |
| Długość gięcia | 2620 mm |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | |
| Skok suwaka | 200 mm |
| Ciężar maszyny | 5750 kg |
| Rok produkcji: | 2002 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 120 t |
| Długość gięcia | 3100 mm |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Skok suwaka | 180 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Ciężar maszyny | 8700 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 4200 x 1650 x 2775 mm mm |
| Rok produkcji: | 2013 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Cybelec | |
| Siła nacisku | 175 t |
| Długość gięcia | 3050 mm |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Skok suwaka | 265 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 4250x2550x2750 mm |
| Ciężar maszyny | 11500 kg |
| Rok produkcji: | 2008 |
| System sterowania | tak |
| Siła nacisku | 50 t |
| Długość gięcia | 2050 mm |
| Liczba osi sterowanych | 4 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | nie |
| Rodzaj napędu prasy | Elektrický |
| Moc głównego elektrosilnika | 7 kW |
| Ciężar maszyny | 4750 kg |
| Rok produkcji: | 2012 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Durma | |
| Siła nacisku | 220 t |
| Długość gięcia | 3050 mm |
| Liczba osi sterowanych | 3 |
| Automatyczna korekcja strzałki ugięcia stołu | tak |
| Rodzaj napędu prasy | Hydraulický |
| Przejście między stojakami | 2600 mm |
| Wysokość zacisku | 530 mm |
| Skok suwaka | 265 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 22 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 4250x1770x2900 mm |
| Ciężar maszyny | 12250 kg |