| Amada vezérlőrendszer | |
| Hajlítási erő | 100 t |
| Hajlítási hossz | 3110 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 7 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | igen |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A gép súlya | 6900 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4385 x 2430 x 2681 mm |
| A medve max. lökete | 200 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
Machine in good technical condition, testing possible.
The AMADA HFE 100 M2 hydraulic press brake represents a reliable solution for precise bending of sheet metal parts in both custom and series production. This CNC machine stands out for its high rigidity and advanced control system, ensuring efficient programming and production process stability. Thanks to the integrated crowning system (deflection compensation), it achieves precise results across the entire bending length. It is an ideal choice for operations requiring high repeatability, ease of use, and the long-term operational reliability of the Amada brand.
| Gyártás éve: | 2001 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Hajlítási erő | 80 t |
| Hajlítási hossz | 2620 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | |
| A medve lökete | 200 mm |
| A gép súlya | 5750 kg |
| Gyártás éve: | 2002 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Hajlítási erő | 120 t |
| Hajlítási hossz | 3100 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | igen |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A medve lökete | 180 mm |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| A gép súlya | 8700 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4200 x 1650 x 2775 mm mm |
| Gyártás éve: | 2013 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Cybelec vezérlőrendszer | |
| Hajlítási erő | 175 t |
| Hajlítási hossz | 3050 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | igen |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A medve lökete | 265 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4250x2550x2750 mm |
| A gép súlya | 11500 kg |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Hajlítási erő | 50 t |
| Hajlítási hossz | 2050 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | nem |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Elektrický |
| A főmotor teljesítménye | 7 kW |
| A gép súlya | 4750 kg |
| Gyártás éve: | 2012 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Durma vezérlőrendszer | |
| Hajlítási erő | 220 t |
| Hajlítási hossz | 3050 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | igen |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| Oszlopok közötti távolság | 2600 mm |
| Befogó magasság | 530 mm |
| A medve lökete | 265 mm |
| A főmotor teljesítménye | 22 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4250x1770x2900 mm |
| A gép súlya | 12250 kg |