| Sistem de control Delem | DA 24e |
| Puterea de indoire | 80 t |
| Lungimea de indoire | 2500 mm |
| Numărul axelor acționate | 4 |
| Compensația deformării inferioare | nu |
| Tipul acționării presei | Hydraulický |
| Inălțimea bridei/clemei | 360 mm |
| Cursa maximă a berbecului | 160 mm |
| Geutatea mașinii | 4860 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3050x2100x2200 mm |
Parametrii tehnici pot fi modificați.
The machine is in good technical condition, without the possibility of testing.
The CNC HOL 80/2500 hydraulic press brake, manufactured by Liptovské strojárne, represents a reliable solution for precise sheet metal bending in both single-piece and serial production. Thanks to the integrated Delem control system, the machine allows for efficient programming of bending operations across multiple axes, increasing productivity and work precision. This model is ideal for operations seeking robust technology with intuitive controls that ensure production process stability and high quality of the resulting bent components.
| An fabricație: | 2001 |
| Sistem de control | da |
| Puterea de indoire | 80 t |
| Lungimea de indoire | 2620 mm |
| Numărul axelor acționate | 4 |
| Compensația deformării inferioare | |
| Cursa culisei | 200 mm |
| Geutatea mașinii | 5750 kg |
| An fabricație: | 2002 |
| Sistem de control | da |
| Puterea de indoire | 120 t |
| Lungimea de indoire | 3100 mm |
| Numărul axelor acționate | 3 |
| Compensația deformării inferioare | da |
| Tipul acționării presei | Hydraulický |
| Cursa culisei | 180 mm |
| Puterea motorului principal | 7,5 kW |
| Geutatea mașinii | 8700 kg |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 4200 x 1650 x 2775 mm mm |
| An fabricație: | 2013 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Cybelec | |
| Puterea de indoire | 175 t |
| Lungimea de indoire | 3050 mm |
| Numărul axelor acționate | 4 |
| Compensația deformării inferioare | da |
| Tipul acționării presei | Hydraulický |
| Cursa culisei | 265 mm |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 4250x2550x2750 mm |
| Geutatea mașinii | 11500 kg |
| An fabricație: | 2008 |
| Sistem de control | da |
| Puterea de indoire | 50 t |
| Lungimea de indoire | 2050 mm |
| Numărul axelor acționate | 4 |
| Compensația deformării inferioare | nu |
| Tipul acționării presei | Elektrický |
| Puterea motorului principal | 7 kW |
| Geutatea mașinii | 4750 kg |
| An fabricație: | 2012 |
| Sistem de control | da |
| Sistem de control Durma | |
| Puterea de indoire | 220 t |
| Lungimea de indoire | 3050 mm |
| Numărul axelor acționate | 3 |
| Compensația deformării inferioare | da |
| Tipul acționării presei | Hydraulický |
| Pasajul între coloane | 2600 mm |
| Inălțimea bridei/clemei | 530 mm |
| Cursa culisei | 265 mm |
| Puterea motorului principal | 22 kW |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 4250x1770x2900 mm |
| Geutatea mașinii | 12250 kg |