| Névleges alakító erő | 160 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1000 x 740 mm |
| A medve max. lökete | 25-160 mm |
| A medve méretei | 710 x 425 mm |
| A medve állíthatósága | 100 mm |
| Befogó magasság | 455 mm |
| A főmotor teljesítménye | 11 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1380 x 1950 x 3350 mm |
| A gép súlya | 12 000 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine can be tested.
The VSS LEK 160 eccentric press represents a robust solution for the efficient forming and shearing of metal materials in engineering plants. This high-performance machine from the renowned manufacturer VSS is ideal for precision pressing operations requiring high reliability and stability when handling heavier workpieces. Thanks to its design, it is suitable for both mass and custom production, ensuring a smooth manufacturing process and optimal part quality. Investing in this model provides proven technology for demanding tasks.
| Gyártás éve: | 2017 |
| Névleges alakító erő | 250 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1120 x 800 mm |
| A medve méretei | 800 x 475 mm |
| A medve állíthatósága | 110 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1350 x 2550 x 2915 mm |
| A gép súlya | 13000 kg |
| Löketszám | 45 /min |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1982 |
| Névleges alakító erő | 150 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1250x800 mm |
| A medve lökete | 7-120 mm |
| A medve állíthatósága | 100 mm |
| Befogó magasság | 450 mm |
| Löketszám | 40 /min |
| A medve méretei | 700x550 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1990 |
| Névleges alakító erő | 250 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1120 x 800 mm |
| A medve lökete | 24-180 mm |
| A medve állíthatósága | 125 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1520 x 2770 x 3760 mm |
| A gép súlya | 18 060 kg |
| Löketszám | 45 /min |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 1982 |
| Névleges alakító erő | 400 t |
| Asztalméret | 1250x750 mm |
| A medve lökete | 40-140 mm |
| A medve állíthatósága | 125 mm |
| Löketszám | 32 /min |
| Befogó magasság | 450 mm |
| A főmotor teljesítménye | 30 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1600x3700x3500 mm |
| A gép súlya | 23000 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 0 |
| Névleges alakító erő | 160 t |
| Az asztal munkafelületének méretei | 1240x860 mm |
| Befogó magasság | 450 mm |
| Löketszám | 80 /min |
| A medve lökete | 8-160 mm |
| Löket állíthatóság | 125 mm |
| A gép súlya | 18200 kg |
| Vezérlőrendszer | nem |