| A köszörülés max. hosszúsága | 3600 mm |
| A köszörülés max. szélessége | 1450 mm |
| A munkadarab max. súlya | 15000 kg |
| Az oszlopok közti távolság | 1500 mm |
| Az asztal munkafelületének méretei | 3230x1250 mm |
| Munka előtolás | 0,7/1,4/7/14 mm/min |
| Gyors előtolás | 142/284/1420/2840 m/min |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 7755x11200x4960 mm |
| A gép súlya | 61130 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.