| Kavalír vezérlőrendszer | K51-1 |
| Köszörülés max. átmérője | 500 mm |
| A köszörülés max. hosszúsága | 3000 mm |
| A munkadarab max. súlya | 600 kg |
| Furatköszörű berendezés | nem |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
Machine overahuled in 2014.
Accessories.
The TOS UB 50-3000 cylindrical grinding machine is a modern, high-precision machine designed for grinding external and internal cylindrical surfaces and faces of workpieces. Thanks to its advanced CNC control system and rigid construction, it is ideal for demanding engineering operations requiring maximum precision and high productivity in both piece and series production. The main benefit is the automated work cycle and the ability to achieve excellent surface quality even on complex parts while maintaining fast and easy setup.
| Gyártás éve: | 2004 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Simatic OP17 |
| Köszörülés max. átmérője | 400 mm |
| A köszörülés max. hosszúsága | 1500 mm |
| A munkadarab max. súlya | 500 kg |
| Furatköszörű berendezés | igen |
| A gép súlya | 9200 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 6220x2760x1950 mm |
| Gyártás éve: | 1975 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Köszörülés max. átmérője | 250 mm |
| A köszörülés max. hosszúsága | 600 mm |
| A munkadarab max. súlya | kg |
| Furatköszörű berendezés | igen |
| A főmotor teljesítménye | 6,5 kW |
| A gép súlya | 2700 kg |
| Gyártás éve: | 2018 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Mitsubishi vezérlőrendszer | M 70 |
| Köszörülés max. átmérője | 400 mm |
| A köszörülés max. hosszúsága | 1000 mm |
| A munkadarab max. súlya | 750 kg |
| Furatköszörű berendezés | nem |
| Gyártás éve: | 1988 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Köszörülés max. átmérője | 200 mm |
| A köszörülés max. hosszúsága | 400 mm |
| A munkadarab max. súlya | 20 kg |
| Furatköszörű berendezés | igen |
| Összesített teljesítmény | 5 kVA |
| Orsó fordulatszáma | 60 - 1200 /min. |
| A gép súlya | 1900 kg |
| Gyártás éve: | 2007 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Köszörülés max. átmérője | 630 mm |
| A köszörülés max. hosszúsága | 3000 mm |
| A munkadarab max. súlya | 1200 kg |
| Furatköszörű berendezés | nem |
| Összesített teljesítmény | 56 kVA |
| A gép súlya | 12700 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 9900x2980x1875 mm |