| Siemens vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 1800 mm |
| Elfordulási hossz | 12000 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | mm |
| Revolverfej | nem |
| A munkadarab max. súlya | 15000 kg |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 600 /min. |
| Max. nyomaték szorítólemezt | 35000 Nm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
| Gyártás éve: | 1974 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Elforduló átmérő | 1250 mm |
| Elfordulási hossz | 3000 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | mm |
| Revolverfej | nem |
| Átmérő a keresztszán felett | 900 mm |
| A munkadarab max. súlya | 14 000 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 8000 x 2100 x 3000 mm |
| A gép súlya | 16 350 kg |
| Gyártás éve: | 1997 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 C |
| Elforduló átmérő | 1000 mm |
| Elfordulási hossz | 14500 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | mm |
| Revolverfej | nem |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 1260 mm |
| Átmérő a keresztszán felett | 1000 mm |
| Csúcstávolság | 14500 mm |
| A munkadarab max. súlya | 20000 kg |
| Max. nyomaték szorítólemezt | 63000 Nm |
| A gép súlya | 38000 kg |
| A főmotor teljesítménye | 50 kW |
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | Fanuc 21i |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 6000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Revolverfej | igen |
| A gép súlya | 2800 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1600x1600x1750 mm |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 420 mm |
| Elfordulási hossz | 307 mm |
| Gyártás éve: | 1994 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 810 |
| Elforduló átmérő | 1320 mm |
| Elfordulási hossz | 3000 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 140 mm |
| Revolverfej | nem |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 700 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 47 kW |
| A munkadarab max. súlya | 7000 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Elforduló átmérő | 2500 mm |
| Elfordulási hossz | 9000 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | mm |
| Revolverfej | igen |
| A munkadarab max. súlya | 175 kg |
| A gép súlya | 175000 kg |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 2500 mm |
| Átmérő a keresztszán felett | 2000 mm |