| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Elforduló átmérő | 600 mm |
| Elfordulási hossz | 1200 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 90 mm |
| Revolverfej | igen |
| X irányú mozgás | 320 mm |
| Z irányú mozgás | 1250 mm |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 8 |
| Orsó fordulatszáma | 25 - 3000 /min. |
| A főmotor teljesítménye | 18 kW |
| A gép súlya | 5500 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3600x2140x1845 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
Technical Details
Condition: The machine is in good condition.
Accessories: Equipped with a tailstock and a chip conveyor.
Cooling System: Efficient, integrated with the chip removal system.
Operating Hours: 6,858 hours.
Description
This used DMG NEF 600 CNC lathe represents an ideal solution for precise and efficient machining of medium-sized rotary components. Thanks to its slant-bed design and modern Siemens Sinumerik control system, it offers high rigidity during operation and excellent ergonomics for the operator. The machine is suitable for both single-piece and series production in demanding engineering environments, ensuring reliable performance and maximum productivity. The universal machine concept guarantees high flexibility.
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Elforduló átmérő | 180 mm |
| Elfordulási hossz | 400 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 63 mm |
| Revolverfej | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 12 |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3875 x 2122 x 2345 mm |
| A gép súlya | 7000 kg |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 3500 /min. |
| Gyártás éve: | 2004 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 200 mm |
| Elfordulási hossz | 300 mm |
| X irányú mozgás | 151 mm |
| Z irányú mozgás | 339 mm |
| Átmérő a keresztszán felett | 290 mm |
| Orsó fordulatszáma | 20 - 6000 /min. |
| A gép súlya | 4200 kg |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Rúdadagoló | nem |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2885/3865x1720x1670 mm |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 380 mm |
| Gyártás éve: | 2019 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 828 D |
| Elforduló átmérő | 300 mm |
| Elfordulási hossz | 510 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 65 mm |
| Revolverfej | igen |
| X irányú mozgás | 210 mm |
| Z irányú mozgás | 560 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 4500 /min. |
| A gép súlya | 2950 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2700x1700x1900 mm |
| C tengely | ° |
| Gyártás éve: | 2007 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Mazatrol vezérlőrendszer | MATRIX NEXUS |
| Elforduló átmérő | 350 mm |
| Elfordulási hossz | 1021 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | ano mm |
| Revolverfej | nem |
| Munkadarab max. átmérője | 380 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 5000 /min. |
| Ellenorsó | igen |
| A főmotor teljesítménye | 26 kW |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 12 |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 350 mm |
| Elfordulási hossz | 650 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 42 mm |
| Revolverfej | nem |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3000x1700x1500 mm |
| A gép súlya | 2200 kg |
| Orsó fordulatszáma | 1 - 3500 /min. |
| Átmérő a keresztszán felett | 196 mm |