| Fanuc vezérlőrendszer | i Series |
| Elforduló átmérő | 320 mm |
| Elfordulási hossz | 322 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 45 mm |
| Revolverfej | igen |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 510 mm |
| Orsó fordulatszáma | 1 - 6000 /min. |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2490 x 1550 x 1800 mm |
| A gép súlya | 3500 kg |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The Doosan LYNX 220 A compact CNC lathe is a reliable solution designed for high-precision turning of smaller workpieces.
With its dynamic performance and rigid construction, the machine is ideal for small-batch production of aluminum and duralumin parts, ensuring excellent surface finish quality.
The unit is in good technical condition and remains available for inspection under power, confirming its immediate readiness for full-scale operation.
A solid investment for customers seeking proven Doosan technology to cost-effectively enhance their precision machining capabilities.
| Gyártás éve: | 2005 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 D |
| Elforduló átmérő | 180 mm |
| Elfordulási hossz | 400 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 63 mm |
| Revolverfej | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 12 |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3875 x 2122 x 2345 mm |
| A gép súlya | 7000 kg |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 3500 /min. |
| Gyártás éve: | 2004 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 380 mm |
| Elfordulási hossz | mm |
| X irányú mozgás | 151 mm |
| Z irányú mozgás | 339 mm |
| Átmérő a keresztszán felett | 290 mm |
| Orsó fordulatszáma | 20 - 6000 /min. |
| A gép súlya | 4200 kg |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| Rúdadagoló | nem |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2885/3865x1720x1670 mm |
| Gyártás éve: | 2010 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | 0i - TD |
| Elforduló átmérő | 356 mm |
| Elfordulási hossz | 610 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 52 mm |
| Revolverfej | igen |
| Gyártás éve: | 2019 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 828 D |
| Elforduló átmérő | 300 mm |
| Elfordulási hossz | 510 mm |
| Ferde ágy | igen |
| Orsófurat | 65 mm |
| Revolverfej | igen |
| X irányú mozgás | 210 mm |
| Z irányú mozgás | 560 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 4500 /min. |
| A gép súlya | 2950 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2700x1700x1900 mm |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | |
| Elforduló átmérő | 350 mm |
| Elfordulási hossz | 650 mm |
| Ferde ágy | nem |
| Orsófurat | 42 mm |
| Revolverfej | nem |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3000x1700x1500 mm |
| A gép súlya | 2200 kg |
| Orsó fordulatszáma | 1 - 3500 /min. |
| Átmérő a keresztszán felett | 196 mm |