| A munkadarab maximális hoszúsága | 320 mm |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 32 mm |
| Mitsubishi vezérlőrendszer | |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 8000 /min. |
| Rúdadagoló | igen |
| Rúdanyag max. átmérője | 32 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
Citizen A32 Swiss-Type Automatic Lathe with FMB Bar Feeder. The machine is in very good condition; inspection is possible by appointment.
The Citizen A32 automatic lathe represents a highly efficient solution for precision machining of rotary components in mass production. This modern machine (built in 2014) is ideal for complex operations requiring high stability and speed. Thanks to the combination of a top-tier Mitsubishi control system and an integrated bar feeder, it maximizes workshop productivity and minimizes non-productive time. The A32 model is a sought-after choice for operations emphasizing reliability and the precise processing of demanding workpieces
| Gyártás éve: | 2008 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 184 mm |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | mm |
| Vezérlőrendszer | nem |
| Gyártás éve: | 2008 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | mm |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | mm |
| A gép súlya | 4850 kg |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2588x1150x1765 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 10000 /min. |
| Gyártás éve: | 2006 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 200 mm |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | mm |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2270x1650x2200(2500) mm |
| A gép súlya | 3500 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 3000 mm |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | 22 mm |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Mitsubishi vezérlőrendszer | |
| A gép súlya | 1850 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2370x1105x1890 mm |
| Orsó fordulatszáma | 50 - 7000 /min. |
| Gyártás éve: | 2004 |
| A munkadarab maximális hoszúsága | 160 mm |
| Az ágy fölötti anyag átmérője | mm |
| A gép súlya | 3000 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1100× 7270 × 1950 mm |
| Vezérlőrendszer | nem |