| Cybelec vezérlőrendszer | |
| Hajlítási erő | 100 t |
| Hajlítási hossz | 3050 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 6 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | nem |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A gép súlya | 9500 kg |
| X irányú mozgás | 500 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4450X2000X3000 mm |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is in good condition, it is possible to retest.
The Vimercati 100 x3050 hydraulic CNC press brake offers a reliable solution for precision sheet metal bending in both job shop and series production. Equipped with an advanced Cybelec control system and multi-axis functionality, it enables efficient forming of complex components with high repeatability. This machine is ideal for facilities requiring stability and accuracy in metal processing. Its robust design ensures long-term durability and seamless integration into modern manufacturing workflows.
| Gyártás éve: | 2001 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Hajlítási erő | 80 t |
| Hajlítási hossz | 2620 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | |
| A medve lökete | 200 mm |
| A gép súlya | 5750 kg |
| Gyártás éve: | 2002 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Hajlítási erő | 120 t |
| Hajlítási hossz | 3100 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | igen |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A medve lökete | 180 mm |
| A főmotor teljesítménye | 7,5 kW |
| A gép súlya | 8700 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4200 x 1650 x 2775 mm mm |
| Gyártás éve: | 2013 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Cybelec vezérlőrendszer | |
| Hajlítási erő | 175 t |
| Hajlítási hossz | 3050 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | igen |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| A medve lökete | 265 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4250x2550x2750 mm |
| A gép súlya | 11500 kg |
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Hajlítási erő | 50 t |
| Hajlítási hossz | 2050 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 4 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | nem |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Elektrický |
| A főmotor teljesítménye | 7 kW |
| A gép súlya | 4750 kg |
| Gyártás éve: | 2012 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Durma vezérlőrendszer | |
| Hajlítási erő | 220 t |
| Hajlítási hossz | 3050 mm |
| Vezérelt tengelyek száma | 3 |
| Asztal-előfeszítés - bombírung | igen |
| Az élhajlító meghajtásának típusa | Hydraulický |
| Oszlopok közötti távolság | 2600 mm |
| Befogó magasság | 530 mm |
| A medve lökete | 265 mm |
| A főmotor teljesítménye | 22 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4250x1770x2900 mm |
| A gép súlya | 12250 kg |