| Travel X-axis | 20.8 in |
| Travel Y-axis | 14.8 in |
| Travel Z-axis | 12 in |
| Axis U | 4.8 in |
| Axis V | 4.8 in |
| Max. weight of workpiece | 650 kg |
| Machine weight | 2300 kg |
Subject to change of technical parameters.
The machine is in good technical condition, can be tested. The automatic wire threading does not work.
| YOM: | 2005 |
| Travel X-axis | 550 mm |
| Travel Y-axis | 350 mm |
| Travel Z-axis | 400 mm |
| Control system | NO |
| YOM: | 2018 |
| Travel X-axis | 600 mm |
| Travel Y-axis | 400 mm |
| Travel Z-axis | 410 mm |
| Control system | YES |
| Control system Fanuc | Fanuc 31i |
| Max. weight of workpiece | 1000 kg |
| YOM: | 2014 |
| Travel X-axis | 600 mm |
| Travel Y-axis | 400 mm |
| Travel Z-axis | 410 mm |
| Control system | YES |
| Control system Fanuc | Fanuc 31i |
| Max. weight of workpiece | 1000 kg |
| YOM: | 2006 |
| Travel X-axis | 500 mm |
| Travel Y-axis | 350 mm |
| Travel Z-axis | 300 mm |
| Machine dimensions l x w x h | 2550x2800x2150 mm |
| Max. weight of workpiece | 1500 kg |
| Max. diameter of wire | 0,1-0,36 mm |
| Machine weight | 3500 kg |
| Control system | NO |
| YOM: | 2000 |
| Travel X-axis | 400 mm |
| Travel Y-axis | 250 mm |
| Travel Z-axis | 200 mm |
| Machine dimensions l x w x h | 1800 x 1600 x 2180 mm |
| Machine weight | 2500 kg |
| Table diameter | 850 x 500 x 200 mm |
| Max. weight of workpiece | 500 kg |
| Control system | NO |