| Travel X-axis | 520 mm |
| 370 | |
| 300 | |
| 120 | |
| 120 | |
| Max. weight of workpiece | 650 kg |
| 2300 |
Subject to change of technical parameters.
The machine is in good technical condition, can be tested. The automatic wire threading does not work.
| YOM: | 2005 |
| Travel X-axis | 550 mm |
| 350 | |
| 400 | |
| Control system | NO |
| YOM: | 2018 |
| Travel X-axis | 600 mm |
| 400 | |
| 410 | |
| Control system | YES |
| Control system Fanuc | Fanuc 31i |
| Max. weight of workpiece | 1000 kg |
| YOM: | 2014 |
| Travel X-axis | 600 mm |
| 400 | |
| 410 | |
| Control system | YES |
| Control system Fanuc | Fanuc 31i |
| Max. weight of workpiece | 1000 kg |
| YOM: | 2006 |
| Travel X-axis | 500 mm |
| 350 | |
| 300 | |
| Machine dimensions l x w x h | 2550x2800x2150 mm |
| Max. weight of workpiece | 1500 kg |
| Max. diameter of wire | 0,1-0,36 mm |
| 3500 | |
| Control system | NO |
| YOM: | 2000 |
| Travel X-axis | 400 mm |
| 250 | |
| 200 | |
| Machine dimensions l x w x h | 1800 x 1600 x 2180 mm |
| 2500 | |
| 850 x 500 x 200 | |
| Max. weight of workpiece | 500 kg |
| Control system | NO |