| 100 | |
| 1600 | |
| 1120 | |
| 7 - 1120 | |
| ne | |
| 900 | |
| 1250 | |
| ne | |
| ISO 50 | |
| 3000 | |
| 6710 x 3450 x 3000 | |
| 14000 | |
| 11 | |
| Celkový příkon | 17 kVA |
| 1250 x 1250 | |
| Průměr lícní desky | 600 mm |
| 900 |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj po kompletní GO Fermatem v roce 2023
Opěrný sloup
Vrtací tyč 80 mm, 3.150 mm délka
Držák TD 50
Stolová horizontální vyvrtávačka TOS W 100 A je celosvětově uznávaný, univerzální stroj určený pro přesné soustružení, vrtání a frézování rozměrných a těžkých obrobků. Díky své mechanické koncepci a vysoké tuhosti je ideální pro náročné operace v opravárenských provozech i obecném strojírenství. Hlavní předností je mimořádná spolehlivost a jednoduchost ovládání, což uživateli umožňuje dosahovat vysoké přesnosti při vyvrtávání i při vysokém zatížení stroje, a to s minimálními nároky na údržbu.
| Rok výroby: | 1995 |
| Řídící systém | ne |
| 100 | |
| 1600 | |
| 1120 | |
| 0 - 1120 | |
| ne | |
| 900 | |
| 1250 | |
| ne | |
| ISO 50 | |
| 1250 x 1250 | |
| 11 | |
| Max. hmotnost obrobku | 3000 kg |
| Celkový příkon | 15 kVA |
| 6710 x 3450 x 3000 | |
| 14000 |
| Rok výroby: | 1992 |
| Řídící systém | ne |
| 100 | |
| 1500 | |
| 1250 | |
| 7 - 1120 | |
| ne | |
| 1800 | |
| ne | |
| ISO 50 | |
| 1200x1200 |
| Rok výroby: | 0 |
| Řídící systém | ne |
| 100 | |
| 1600 | |
| 1120 | |
| 7 - 1120 | |
| ne | |
| 900 | |
| 1250 | |
| ne | |
| ISO 50 | |
| 3000 | |
| 6710 x 3450 x 3000 | |
| 14000 | |
| 11 | |
| Celkový příkon | 17 kVA |
| 1250 x 1250 | |
| Průměr lícní desky | 600 mm |
| 900 |
| Rok výroby: | 2004 |
| Řídící systém | ne |
| 100 | |
| 1600 | |
| 1120 | |
| 0 - 1120 | |
| ne | |
| 900 | |
| 1250 | |
| ne | |
| ISO 50 | |
| 1250 x 1250 | |
| 11 | |
| Max. hmotnost obrobku | 3000 kg |
| Celkový příkon | 15 kVA |
| 6710 x 3450 x 3000 | |
| 14000 |
| Rok výroby: | 2018 |
| Řídící systém | ano |
| 0i-MF | |
| 130 | |
| 3657 | |
| 3048 | |
| 10 - 3000 | |
| ano | |
| 20 | |
| 730 | |
| 1820 | |
| ano | |
| 40 | |
| CAT 50 | |
| 1524 x 4013 | |
| 20000 | |
| 37/45 | |
| 41730 |