| Max. průměr obrobku | 1400 mm |
| 8000 |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Lathe in working condition, recomended mostly for roughing.
| Rok výroby: | 0 |
| 840 | |
| Vzdálenost mezi hroty | 2750 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 6000 kg |
| 530 | |
| Vrtání vřetene | 82 mm |
| 7 - 900 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1966 |
| 3000 | |
| Vzdálenost mezi hroty | mm |
| Max. hmotnost obrobku | 2500 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1972 |
| 1600 | |
| Vzdálenost mezi hroty | 10000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 28000 kg |
| 0 - 355 | |
| 1200 | |
| 12000 x 2800 x 2400 | |
| 46200 | |
| Řídící systém | ano |
| Sinumerik 802 C |
| Rok výroby: | 1966 |
| 1600 | |
| Vzdálenost mezi hroty | 3000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 1500 kg |
| 40 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1976 |
| 2000 | |
| Vzdálenost mezi hroty | 8000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 60000 kg |
| 36400 | |
| 60 | |
| 14500 x 3600 x 2950 | |
| 47000 | |
| Řídící systém | ne |