| 410 | |
| Vzdálenost mezi hroty | 1000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 1000 kg |
| 225 | |
| 12 - 2000 | |
| 7,5 | |
| 3595x1100x1525 | |
| 2600 | |
| Vrtání vřetene | 77 mm |
| Celkový příkon | 12 kVA |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je po kompletní generální opravě.
Metrické vyhotovenie
Ukončenie vretena B8 ( DIN 55027 & ISO 702III )
Vŕtanie vretena Ø 77
Štvorboká nástrojová hlava
Pozdĺžna mikrometrická narážka
Elektrovýzbroj pre prevádzkové napätie 3 x 400 V / 50 Hz , ističová verzia
Ovládanie suportovej skrine vpravo
Rýchloposuv
Výkon hlavného motora 7,5 kW
Misa na triesky + chladenie
LED osvetlenie
Sklopná rukoväť pre os X
Sklopná rukoväť pre os Z
Farba – RAL 7016/9003
Sada výmenných kolies pre rezanie závitov
Strižný kolík 3 ks
Návod na obsluhu stroja na USB , dokumentácia
CE vyhotovenie : kryt skľučovadla s koncovým spínacom, predný kryt proti trieskam , zadný kryt ,
kryt skrutky a ťažnej tyč
Záruka 12 měsíců.
| Rok výroby: | 0 |
| 630 | |
| Vzdálenost mezi hroty | 3000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | kg |
| 340 | |
| Průměr sklíčidla | 315 mm |
| Vrtání vřetene | 72 mm |
| 10 - 1000 | |
| 7.5 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1979 |
| 710 | |
| Vzdálenost mezi hroty | 2000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 850 kg |
| 420 | |
| 10 - 1000 | |
| 7,5 | |
| 3000 | |
| 4000x1440x1560 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1994 |
| 630 | |
| Vzdálenost mezi hroty | 2000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | kg |
| 340 | |
| 7.5 | |
| 4000 x 1400 x 1520 | |
| 2960 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 1978 |
| 710 | |
| 4000 | |
| 420 | |
| 90 - 1000 | |
| 6000x1440x1560 | |
| 3500 | |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2005 |
| 500 | |
| Vzdálenost mezi hroty | 2000 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 300 kg |
| 270 | |
| Vrtání vřetene | 52 mm |
| 22 - 2000 | |
| 5,5 | |
| 3640x1100x1580 | |
| 1940 | |
| Řídící systém | ne |