| Řídící systém Fanuc | Fanuc 32i |
| Točný průměr | 250 mm |
| 600 | |
| Šikmé lože | ano |
| ne | |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 65 mm |
| Hnané nástroje | ano |
| 12/12 | |
| Podavač tyčí | ne |
| Pojezd osy X | 275 mm |
| 700 | |
| 0 - 4000 | |
| 2800x1750x2090 | |
| 6300 |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Sústruh je vo výbornom technickom stave ako nový, má 941 odpracovaných hodín, zapojený a je možné ho odskúšať. Príslušenstvo: skľučovadlo (250 mm) s mäkkými a tvrdými čeľusťami, koník + otočný hrot, nástroje (2 ks aj poháňané), vložky, ostatné nástroje, vynášač triesok.
| Rok výroby: | 2005 |
| Řídící systém | ano |
| Sinumerik 840 D | |
| Točný průměr | 365 mm |
| 450 | |
| Šikmé lože | ano |
| ne | |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 60 mm |
| ne | |
| Hnané nástroje | ano |
| 12/6 | |
| 0 - 6000 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 12/16 kW |
| Osa C | 360 ° |
| 60 | |
| 4000 x 1640 x 1730 | |
| 3500 |
| Rok výroby: | 2009 |
| Řídící systém | ano |
| MATRIX NEXUS | |
| Točný průměr | 380 mm |
| 500 | |
| Šikmé lože | ano |
| ne | |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 74 mm |
| ne | |
| Hnané nástroje | ano |
| 12/12 | |
| Podavač tyčí | ne |
| Osa C | 0,0001 ° |
| 35 - 4000 | |
| 25 - 4500 | |
| 465 | |
| X,Z 30/33 | |
| 5000 | |
| 675 |
| Rok výroby: | 2015 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | Series 0i |
| Točný průměr | 376 mm |
| 760 | |
| Šikmé lože | ano |
| ano | |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 86 mm |
| ne | |
| Hnané nástroje | ano |
| 24/12 | |
| 0 - 3500 | |
| 780 | |
| 630 | |
| 0 - 5000 | |
| 105 | |
| Pojezd osy X | 260 mm |
| 830 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 18,5 kW |
| 3600x1900x2170 |
| Rok výroby: | 2008 |
| Řídící systém | ano |
| Sinumerik 840D Sl | |
| Točný průměr | 500 mm |
| 780 | |
| Šikmé lože | ano |
| ano | |
| 190 | |
| Protivřeteno | ano |
| Vrtání vřetene | 73 mm |
| ne | |
| Hnané nástroje | ano |
| 12 | |
| Podavač tyčí | ano |
| 0 - 6000 | |
| 0 - 5000 |
| Rok výroby: | 2011 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | 0i - TD |
| Točný průměr | 120 mm |
| 250 | |
| Šikmé lože | ano |
| ne | |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 100 mm |
| ne | |
| Hnané nástroje | ano |
| 12 | |
| Podavač tyčí | ne |
| 1480x1360 | |
| 0 - 4000 |