| Řídící systém Fanuc | 31i - B |
| Točný průměr | 42 mm |
| Točná délka | 110 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Y osa | ano |
| Protivřeteno | ano |
| Vrtání vřetene | 42 mm |
| Frézovací hlava | ano |
| Hnané nástroje | ano |
| Podavač tyčí | ano |
| Otáčky vřetene | 25 - 6000 /min. |
| Hmotnost stroje | 3300 kg |
| Počet řízených os | 7 |
| Rozměry d x š x v | 2950 x 1550 x 2150 mm |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je v dobrém technickém stavu, připojen.
V ceně je i nakládka
Podavač tyčí délka 3000 mm
- X, Z, Y, C, Z2, X2, C2
- 5násobný držák
Tento použitý víceosý CNC soustruh Goodway SW-42 představuje ideální řešení pro vysoce efektivní a komplexní obrábění z tyčového materiálu. Díky konfiguraci s šikmým ložem, poháněnými nástroji, frézovací hlavou a protivřetenem zvládá náročné soustružnicko-frézovací operace na jedno upnutí, což výrazně zkracuje výrobní časy. Spolehlivý řídicí systém Fanuc zajišťuje přesnou synchronizaci všech řízených os. Stroj je optimální pro sériovou produkci precizních rotačních součástí s vysokou tvarovou složitostí.
| Rok výroby: | 2005 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Siemens | Sinumerik 840 D |
| Točný průměr | 365 mm |
| Točná délka | 450 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Y osa | ne |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 60 mm |
| Frézovací hlava | ne |
| Hnané nástroje | ano |
| Počet pozic nástrojů (z toho hnaných) | 12/6 |
| Otáčky vřetene | 0 - 6000 /min. |
| Výkon hlavního elektromotoru | 12/16 kW |
| Osa C | 360 ° |
| Max. průměr tyčového materiálu | 60 mm |
| Rozměry d x š x v | 4000 x 1640 x 1730 mm |
| Hmotnost stroje | 3500 kg |
| Rok výroby: | 2009 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Mazatrol | MATRIX NEXUS |
| Točný průměr | 380 mm |
| Točná délka | 500 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Y osa | ne |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 74 mm |
| Frézovací hlava | ne |
| Hnané nástroje | ano |
| Počet pozic nástrojů (z toho hnaných) | 12/12 |
| Podavač tyčí | ne |
| Osa C | 0,0001 ° |
| Otáčky vřetene | 35 - 4000 /min. |
| Otáčky poháněných nástrojů | 25 - 4500 /min |
| Max. kroutící moment vřetene | 465 Nm |
| Rychloposuv | X,Z 30/33 m/min |
| Hmotnost stroje | 5000 kg |
| Oběžný průměr nad ložem | 675 mm |
| Rok výroby: | 2015 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | Series 0i |
| Točný průměr | 376 mm |
| Točná délka | 760 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Y osa | ano |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 86 mm |
| Frézovací hlava | ne |
| Hnané nástroje | ano |
| Počet pozic nástrojů (z toho hnaných) | 24/12 |
| Otáčky vřetene | 0 - 3500 /min. |
| Oběžný průměr nad ložem | 780 mm |
| Oběžný průměr nad suportem | 630 mm |
| Otáčky poháněných nástrojů | 0 - 5000 /min |
| Pojezd osy Y | 105 mm |
| Pojezd osy X | 260 mm |
| Pojezd osy Z | 830 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 18,5 kW |
| Rozměry d x š x v | 3600x1900x2170 mm |
| Rok výroby: | 2008 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Siemens | Sinumerik 840D Sl |
| Točný průměr | 500 mm |
| Točná délka | 780 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Y osa | ano |
| Pojezd osy Y (soustruh) | 190 mm |
| Protivřeteno | ano |
| Vrtání vřetene | 73 mm |
| Frézovací hlava | ne |
| Hnané nástroje | ano |
| Počet pozic nástrojů (z toho hnaných) | 12 |
| Podavač tyčí | ano |
| Otáčky vřetene | 0 - 6000 /min. |
| Otáčky poháněných nástrojů | 0 - 5000 /min |
| Rok výroby: | 2011 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | 0i - TD |
| Točný průměr | 120 mm |
| Točná délka | 250 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Y osa | ne |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 100 mm |
| Frézovací hlava | ne |
| Hnané nástroje | ano |
| Počet pozic nástrojů (z toho hnaných) | 12 |
| Podavač tyčí | ne |
| Rozměry d x š x v | 1480x1360 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 4000 /min. |