| Řídící systém Fanuc | |
| Točný průměr | 600 mm |
| Točná délka | 510 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Y osa | ano |
| Pojezd osy Y (soustruh) | mm |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 65 mm |
| Frézovací hlava | ne |
| Hnané nástroje | ano |
| Podavač tyčí | ne |
| Pojezd osy X | 205 mm |
| Pojezd osy Z | 560 mm |
| Zásobník nástrojů | ano |
| Počet pozic v zásobníku nástrojů | 24 |
| Výkon hlavního elektromotoru | 11/15 kW |
| Oběžný průměr nad suportem | 300 mm |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je ve výborném stavu, málo užívaný, možno přetestovat,
Přepracováno pouze 900hodin, stroj jako nový!
Tento moderní víceosý CNC soustruh Doosan LYNX 2100 LY představuje ideální řešení pro vysoce efektivní a přesné obrábění tvarově složitých obrobků v rámci jedné operace. Díky integraci osy Y a poháněných nástrojů stroj umožňuje realizovat komplexní soustružnicko-frézovací operace, čímž výrazně zkracuje výrobní časy a zvyšuje celkovou produktivitu dílny. Šikmé lože zajišťuje vynikající tuhost a optimální odvod třísek, což z něj činí spolehlivý nástroj pro náročné strojírenské provozy a sériovou výrobu.
| Rok výroby: | 2005 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Siemens | Sinumerik 840 D |
| Točný průměr | 365 mm |
| Točná délka | 450 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Y osa | ne |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 60 mm |
| Frézovací hlava | ne |
| Hnané nástroje | ano |
| Počet pozic nástrojů (z toho hnaných) | 12/6 |
| Otáčky vřetene | 0 - 6000 /min. |
| Výkon hlavního elektromotoru | 12/16 kW |
| Osa C | 360 ° |
| Max. průměr tyčového materiálu | 60 mm |
| Rozměry d x š x v | 4000 x 1640 x 1730 mm |
| Hmotnost stroje | 3500 kg |
| Rok výroby: | 2009 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Mazatrol | MATRIX NEXUS |
| Točný průměr | 380 mm |
| Točná délka | 500 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Y osa | ne |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 74 mm |
| Frézovací hlava | ne |
| Hnané nástroje | ano |
| Počet pozic nástrojů (z toho hnaných) | 12/12 |
| Podavač tyčí | ne |
| Osa C | 0,0001 ° |
| Otáčky vřetene | 35 - 4000 /min. |
| Otáčky poháněných nástrojů | 25 - 4500 /min |
| Max. kroutící moment vřetene | 465 Nm |
| Rychloposuv | X,Z 30/33 m/min |
| Hmotnost stroje | 5000 kg |
| Oběžný průměr nad ložem | 675 mm |
| Rok výroby: | 2015 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | Series 0i |
| Točný průměr | 376 mm |
| Točná délka | 760 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Y osa | ano |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 86 mm |
| Frézovací hlava | ne |
| Hnané nástroje | ano |
| Počet pozic nástrojů (z toho hnaných) | 24/12 |
| Otáčky vřetene | 0 - 3500 /min. |
| Oběžný průměr nad ložem | 780 mm |
| Oběžný průměr nad suportem | 630 mm |
| Otáčky poháněných nástrojů | 0 - 5000 /min |
| Pojezd osy Y | 105 mm |
| Pojezd osy X | 260 mm |
| Pojezd osy Z | 830 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 18,5 kW |
| Rozměry d x š x v | 3600x1900x2170 mm |
| Rok výroby: | 2008 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Siemens | Sinumerik 840D Sl |
| Točný průměr | 500 mm |
| Točná délka | 780 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Y osa | ano |
| Pojezd osy Y (soustruh) | 190 mm |
| Protivřeteno | ano |
| Vrtání vřetene | 73 mm |
| Frézovací hlava | ne |
| Hnané nástroje | ano |
| Počet pozic nástrojů (z toho hnaných) | 12 |
| Podavač tyčí | ano |
| Otáčky vřetene | 0 - 6000 /min. |
| Otáčky poháněných nástrojů | 0 - 5000 /min |
| Rok výroby: | 2011 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | 0i - TD |
| Točný průměr | 120 mm |
| Točná délka | 250 mm |
| Šikmé lože | ano |
| Y osa | ne |
| Protivřeteno | ne |
| Vrtání vřetene | 100 mm |
| Frézovací hlava | ne |
| Hnané nástroje | ano |
| Počet pozic nástrojů (z toho hnaných) | 12 |
| Podavač tyčí | ne |
| Rozměry d x š x v | 1480x1360 mm |
| Otáčky vřetene | 0 - 4000 /min. |