| Max. průměr řezaného materiálu | 300 mm |
| Hmotnost stroje | 904 kg |
| Rozměry d x š x v | 2410x1920x2020 mm |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je v dobrém technickém stavu, možnost odzkoušení pod proudem.
| Rok výroby: | 0 |
| Max. průměr řezaného materiálu | 340 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 2,2 kW |
| Hmotnost stroje | 600 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 0 |
| Hmotnost stroje | 400 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2012 |
| Max. průměr řezaného materiálu | 335 mm |
| Rozměry d x š x v | 2480x2300x1900 mm |
| Hmotnost stroje | 2020 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2012 |
| Max. průměr řezaného materiálu | 500 mm |
| Hmotnost stroje | 1450 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2022 |
| Max. průměr řezaného materiálu | 450 mm |
| Rozměry d x š x v | 3050 x 1340 x 2050 mm |
| Hmotnost stroje | 3000 kg |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| Podávací rychlost | 20-100 m/min |
| Řídící systém | ne |