| Max. průměr řezaného materiálu | 250 (při plném materiálu) mm |
| Hmotnost stroje | 750 kg |
| Výkon hlavního elektromotoru | 3 kW |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Pila je určena pro dělení materiálu v kolmých i úhlových řezech, úhlové řezy plynule nastavitelné od 0 do +60 stupňů vpravo a od 0 do -60 stupňů vlevo. Změna úhlu pomocí rychloupínací páky.
Nalézá uplatnění v kusové a malosériové výrobě a vzhledem ke své robustní konstrukci umožňuje dělení široké škály profilů i tyčí plného průřezu. Ukazatel natočení úhlu přímo na displeji pily. Pilový pás 4780x34x1,1 mm.
| Rok výroby: | 2014 |
| Max. průměr řezaného materiálu | 560 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 4 kW |
| Rozměry d x š x v | 3500x1400x2100 mm |
| Hmotnost stroje | 3000 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 0 |
| Max. průměr řezaného materiálu | 340 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 2,2 kW |
| Hmotnost stroje | 600 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 0 |
| Hmotnost stroje | 400 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2012 |
| Max. průměr řezaného materiálu | 335 mm |
| Rozměry d x š x v | 2480x2300x1900 mm |
| Hmotnost stroje | 2020 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2012 |
| Max. průměr řezaného materiálu | 500 mm |
| Hmotnost stroje | 1450 kg |
| Řídící systém | ne |