| Pojezd osy X | 550 mm |
| Pojezd osy Y | 350 mm |
| Pojezd osy Z | 400 mm |
| Rozměry d x š x v | 2600 x 2810 x 2240 mm |
| Hmotnost stroje | 2100 kg |
| Max. šířka obrobku | 700 mm |
| Max. délka obrobku | 1200 mm |
| Max. výška obrobku | 400 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 1500 kg |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je v dobrém technickém stavu, odpojen
Drátová řezačka Charmilles Technologies ROBOFIL 440 CC představuje vysoce přesné řešení pro elektroerozivní obrábění tvarově složitých dílců a výrobu nástrojů. Tento stroj je ideální pro provozy vyžadující maximální spolehlivost při řezání kalených materiálů a výrobu precizních střižníků či matric. Hlavním benefitem je pokročilý řídicí systém, který zajišťuje stabilitu procesu a vysokou kvalitu povrchu. Zařízení z roku 2005 efektivně kombinuje robustní konstrukci s přesným vedením pro náročné strojírenství.
| Rok výroby: | 2005 |
| Pojezd osy X | 550 mm |
| Pojezd osy Y | 350 mm |
| Pojezd osy Z | 400 mm |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2018 |
| Pojezd osy X | 600 mm |
| Pojezd osy Y | 400 mm |
| Pojezd osy Z | 410 mm |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | Fanuc 31i |
| Max. hmotnost obrobku | 1000 kg |
| Rok výroby: | 2014 |
| Pojezd osy X | 600 mm |
| Pojezd osy Y | 400 mm |
| Pojezd osy Z | 410 mm |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | Fanuc 31i |
| Max. hmotnost obrobku | 1000 kg |
| Rok výroby: | 2006 |
| Pojezd osy X | 500 mm |
| Pojezd osy Y | 350 mm |
| Pojezd osy Z | 300 mm |
| Rozměry d x š x v | 2550x2800x2150 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 1500 kg |
| Maximální průměr drátu | 0,1-0,36 mm |
| Hmotnost stroje | 3500 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2000 |
| Pojezd osy X | 400 mm |
| Pojezd osy Y | 250 mm |
| Pojezd osy Z | 200 mm |
| Rozměry d x š x v | 1800 x 1600 x 2180 mm |
| Hmotnost stroje | 2500 kg |
| Průměr stolu | 850 x 500 x 200 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 500 kg |
| Řídící systém | ne |