| Pojezd osy X | 400 mm |
| Pojezd osy Y | 250 mm |
| Pojezd osy Z | 200 mm |
| Rozměry d x š x v | 1800 x 1600 x 2180 mm |
| Hmotnost stroje | 2500 kg |
| Průměr stolu | 850 x 500 x 200 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 500 kg |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je v dobrém stavu, je možno přetestovat.
Drátová řezačka Charmilles Technologies Robofil 290 P představuje vysoce přesné řešení pro elektroerozivní obrábění složitých tvarů a nástrojů. Tento stroj z roku 2000 je ideální pro výrobu precizních matric, střižníků a komponentů s vysokými nároky na kvalitu povrchu. Díky své konstrukci zajišťuje stabilní proces řezání a spolehlivost v nástrojárnách i v kusové výrobě. Pro uživatele znamená přínos především v efektivním dosažení úzkých tolerancí u tvarově náročných obrobků z vodivých materiálů.
| Rok výroby: | 2005 |
| Pojezd osy X | 550 mm |
| Pojezd osy Y | 350 mm |
| Pojezd osy Z | 400 mm |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2018 |
| Pojezd osy X | 600 mm |
| Pojezd osy Y | 400 mm |
| Pojezd osy Z | 410 mm |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | Fanuc 31i |
| Max. hmotnost obrobku | 1000 kg |
| Rok výroby: | 2017 |
| Pojezd osy X | 600 mm |
| Pojezd osy Y | 400 mm |
| Pojezd osy Z | 350 mm |
| Osa U | 150 mm |
| Osa V | 150 mm |
| Max. zatížení stolu | 1000 kg |
| Rozměry d x š x v | 2495x3500x2345 mm |
| Hmotnost stroje | 4600 kg |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2014 |
| Pojezd osy X | 600 mm |
| Pojezd osy Y | 400 mm |
| Pojezd osy Z | 410 mm |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | Fanuc 31i |
| Max. hmotnost obrobku | 1000 kg |
| Rok výroby: | 2006 |
| Pojezd osy X | 500 mm |
| Pojezd osy Y | 350 mm |
| Pojezd osy Z | 300 mm |
| Rozměry d x š x v | 2550x2800x2150 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 1500 kg |
| Maximální průměr drátu | 0,1-0,36 mm |
| Hmotnost stroje | 3500 kg |
| Řídící systém | ne |