| Řídící systém SAFAN | TS 1 |
| Tlaková síla | 50 t |
| Ohraňovací délka | 2550 mm |
| Počet řízených os | 4 |
| Kompenzace spodního průhybu | ne |
| Typ pohonu lisu | Elektrický |
| Max. zdvih beranu | 215 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 9 kW |
| Hmotnost stroje | 5050 kg |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je v dobrém technickém stavu, možnost odzkoušení pod proudem.
Tento použitý elektrický ohraňovací lis Safan SMK-K50-2550 TS1 představuje ideální řešení pro přesné ohýbání plechů s důrazem na energetickou efektivitu a tichý chod. Díky pokročilému řídicímu systému SAFAN TS 1 a čtyřem řízeným osám umožňuje stroj rychlé nastavení a vysokou opakovatelnost výroby. Elektrický pohon zajišťuje plynulý pohyb beranu a nižší provozní náklady ve srovnání s hydraulickými verzemi, což z něj činí spolehlivého pomocníka pro precizní klempířskou a strojírenskou zakázkovou výrobu.
| Rok výroby: | 2001 |
| Řídící systém | ano |
| Tlaková síla | 80 t |
| Ohraňovací délka | 2620 mm |
| Počet řízených os | 4 |
| Kompenzace spodního průhybu | |
| Zdvih beranu | 200 mm |
| Hmotnost stroje | 5750 kg |
| Rok výroby: | 2002 |
| Řídící systém | ano |
| Tlaková síla | 120 t |
| Ohraňovací délka | 3100 mm |
| Počet řízených os | 3 |
| Kompenzace spodního průhybu | ano |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Zdvih beranu | 180 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| Hmotnost stroje | 8700 kg |
| Rozměry d x š x v | 4200 x 1650 x 2775 mm mm |
| Rok výroby: | 2013 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Cybelec | |
| Tlaková síla | 175 t |
| Ohraňovací délka | 3050 mm |
| Počet řízených os | 4 |
| Kompenzace spodního průhybu | ano |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Zdvih beranu | 265 mm |
| Rozměry d x š x v | 4250x2550x2750 mm |
| Hmotnost stroje | 11500 kg |
| Rok výroby: | 2008 |
| Řídící systém | ano |
| Tlaková síla | 50 t |
| Ohraňovací délka | 2050 mm |
| Počet řízených os | 4 |
| Kompenzace spodního průhybu | ne |
| Typ pohonu lisu | Elektrický |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7 kW |
| Hmotnost stroje | 4750 kg |
| Rok výroby: | 2012 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Durma | |
| Tlaková síla | 220 t |
| Ohraňovací délka | 3050 mm |
| Počet řízených os | 3 |
| Kompenzace spodního průhybu | ano |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Průchodnost mezi stojany | 2600 mm |
| Výška sevření | 530 mm |
| Zdvih beranu | 265 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 22 kW |
| Rozměry d x š x v | 4250x1770x2900 mm |
| Hmotnost stroje | 12250 kg |