| Řídící systém Amada | |
| 220 | |
| 4000 | |
| Počet řízených os | 7 |
| ano | |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Zdvih beranu | 200 mm |
| 17100 | |
| 5480x3000x3100 |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je vo veľmi dobrom technickom stave a je možné ho odskúšať. Príslušenstvo zahrnuté v cene: ohýbacie nástroje (podľa fotografií) AMADA Digipro – elektronický uholomer, Riadené osy: Y1, Y2, X1, X2, R, Z1, Z2.
| Rok výroby: | 2001 |
| Řídící systém | ano |
| 80 | |
| 2620 | |
| Počet řízených os | 4 |
| Zdvih beranu | 200 mm |
| 5750 |
| Rok výroby: | 2009 |
| Řídící systém | ano |
| 85 | |
| 2720 | |
| Počet řízených os | 6 |
| ano | |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| 8200 | |
| 3100 x 1740 x 2375 | |
| Pojezd osy X | 600 mm |
| 1460 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 17 kW |
| Rok výroby: | 2002 |
| Řídící systém | ano |
| 120 | |
| 3100 | |
| Počet řízených os | 3 |
| ano | |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Zdvih beranu | 180 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 7,5 kW |
| 8700 | |
| 4200 x 1650 x 2775 mm |
| Rok výroby: | 2013 |
| Řídící systém | ano |
| 175 | |
| 3050 | |
| Počet řízených os | 4 |
| ano | |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Zdvih beranu | 265 mm |
| 4250x2550x2750 | |
| 11500 |
| Rok výroby: | 2012 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Durma | |
| 220 | |
| 3050 | |
| Počet řízených os | 3 |
| ano | |
| Typ pohonu lisu | Hydraulický |
| Průchodnost mezi stojany | 2600 mm |
| 530 | |
| Zdvih beranu | 265 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 22 kW |
| 4250x1770x2900 | |
| 12250 |