| Sinumerik 840 D | |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 1600x4000 mm |
| Pojezd osy X | 4200 mm |
| Průchodnost mezi stojany | mm |
| Vzdálenost mezi sloupy | 2100 mm |
| 10 000 | |
| 2300 | |
| 1000 | |
| ISO 50 | |
| 40 - 6000 | |
| 1050/1435 | |
| 10 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 30/41 kW |
| Celkový příkon | 79 kVA |
| 51000 | |
| 10480 x 5200 x 6120 |
Změna technických parametrů vyhrazena.
Stroj je v dobrém technickém stavu pod proudem se dá odzkoušet. Stroj je v našem provozu v Rokycanech
Ke stroji jsou frézovací hlavy:
C50 Universální frézovací hlava - manuálně polohovatelná. 1200 ot./min, 15 kW, 100 Nm
N75 Kolmá vrézovací hlava - manuálně polohovatelná. 2000 ot./min, 11 kW, 200 Nm
| Rok výroby: | 2023 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 640 |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 6000 x 2500 mm |
| Pojezd osy X | 6000 mm |
| Průchodnost mezi stojany | 3200 mm |
| Průchodnost mezi stolem a příčníkem | 1900 mm |
| ISO 50 | |
| 40 - 5500 | |
| 22000 | |
| 3200 | |
| 1250 | |
| 88000 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 41 kW |
| 10 | |
| Celkový příkon | 83 kVA |
| Pracovní posuv | 1-8000 mm/min |
| Průřez smykadla | 500x450 mm |
| Max. průchod pod čelem vřetena | 1800 mm |
| Rok výroby: | 1969 |
| Pojezd osy X | 12000 mm |
| 5300 | |
| 4000 | |
| Výkon hlavního elektromotoru | 100 kW |
| ISO 60- | |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 12000 / 4700 mm |
| Řídící systém | ne |
| Rok výroby: | 2013 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Heidenhain | TNC 530 |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 2000x1300 mm |
| Pojezd osy X | 2000 mm |
| Průchodnost mezi stojany | 1700 mm |
| Průchodnost mezi stolem a příčníkem | 1225 mm |
| 1600 | |
| 1200 | |
| ISO 50 | |
| 7580x5355x4043 | |
| 25000 | |
| 0 - 10000 | |
| Počet řízených os | 5 |
| Rok výroby: | 2003 |
| Řídící systém | ano |
| M20 / MNC594 | |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 5000x3000 mm |
| Pojezd osy X | 5100 mm |
| Průchodnost mezi stojany | 3500 mm |
| Průchodnost mezi stolem a příčníkem | 2000 mm |
| 3800 | |
| 1500 | |
| 14000 x 7500 x 6400 | |
| 125000 | |
| Osa C | 360 ° |
| Osa A | 180 ° |
| 180 |
| Rok výroby: | 2019 |
| Řídící systém | ano |
| Řídící systém Fanuc | Fanuc 31i |
| Rozměry pracovní plochy stolu | 3200x2050 mm |
| Pojezd osy X | 3100 mm |
| Průchodnost mezi stojany | 2800 mm |
| Průchodnost mezi stolem a příčníkem | mm |
| 10000 | |
| 3600 | |
| 1066 (500x500) | |
| 59000 | |
| ano | |
| 40 |