| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 C |
| Moc głównego elektrosilnika | 6-55 kW |
| Przejazd osi X | 12500 mm |
| Przejazd osi Y | 4149 mm |
| Przejazd osi Z | 1600 mm |
| Oś W | 1600 mm |
| Obroty wrzeciona szlifującego | 10 - 800 /min |
| Ciężar maszyny | 30000 kg |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 7 bar |
| Oś B | 360 ° |
| Średnica wrzeciona roboczego | 160 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO50 . |
| Rozmiary stołu | 2240x2500 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 16 500 × 5 800 × 6 400 mm mm |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The machine is functional and available for testing.
This used Škoda W 160 horizontal boring machine represents a top-tier solution for precise and powerful machining of oversized workpieces in heavy engineering. The machine is ideal for demanding drilling and milling operations where maximum stability and reliability under high loads are required. Thanks to its robust construction, it enables the efficient processing of complex parts with high precision, significantly increasing productivity and expanding the production capabilities of any professional facility.
| Rok produkcji: | 2008 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 530 |
| Średnica wrzeciona roboczego | 130 mm |
| Przejazd osi X | 8000 mm |
| Przejazd osi Y | 3000 mm |
| Obroty wrzeciona | 10 - 3000 /min. |
| Wysuw wrzeciona (W) | 730 mm |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 20 bar |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Przejazd osi Z | 900 mm |
| Oś V | 2400 mm |
| Rok produkcji: | 2009 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | Fanuc 32i |
| Średnica wrzeciona roboczego | 180 mm |
| Przejazd osi X | 9130 mm |
| Przejazd osi Y | 3980 mm |
| Przesuw roboczy osi Z | 1900 mm/min |
| Oś W | 1200 mm |
| Obroty wrzeciona | 1 - 800 /min. |
| Rozmiary suwaka | 420x420 mm |
| Wysuw suwaka (Z) | 1150 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 100 kW |
| Maks. średnica frezowanego koła | 240 mm |
| Szybki posuw osi X | 0-4000 m/min |
| Szybki posuw osi Y | 0-4000 m/min |
| Szybki posuw osi Z | 0-4000 m/min |
| Rozmiary d x sz x w | 16000 x 4000 x 8000 mm |
| Ciężar maszyny | 130000 kg |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Rozmiary stołu | 2 pcs. 6000x2000 mm |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | 802 D si |
| Średnica wrzeciona roboczego | 130 mm |
| Przejazd osi X | 3200 mm |
| Przejazd osi Y | 2300 mm |
| Obroty wrzeciona | 2 - 1000 /min. |
| Wysuw wrzeciona (W) | 1120 mm |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Magazyn narzędzi | nie |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Przejazd osi Z | 450 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 18 kW |
| Ciężar maszyny | 25000 kg |
| Rok produkcji: | 1989 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania ECS | |
| Średnica wrzeciona roboczego | 160 mm |
| Przejazd osi X | 15500 mm |
| Przejazd osi Y | 1000 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 1500 /min. |
| Wysuw wrzeciona (W) | 800 mm |
| Chłodzenie przez wrzeciono | nie |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 40 |
| Mocujący stożek wrzeciona | . |
| Przejazd osi Z | 3500 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 55 kW |
| Maks. przejazd stołu | 2000 mm |
| Głowica frezująca | tak |
| Rok produkcji: | 2018 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Heidenhain | TNC 640 |
| Średnica wrzeciona roboczego | mm |
| Przejazd osi X | 6000 mm |
| Przejazd osi Y | 2500 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 5000 /min. |
| Wysuw wrzeciona (W) | mm |
| Chłodzenie przez wrzeciono | tak |
| Ciśnienie chłodzenia przez wrzeciono | 40 bar |
| Magazyn narzędzi | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 40 |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 . |
| Przejazd osi Z | 1250 mm |