| Siemens vezérlőrendszer | Sinumerik 840 C |
| A főmotor teljesítménye | 6-55 kW |
| X irányú mozgás | 12500 mm |
| Y irányú mozgás | 4149 mm |
| Z irányú mozgás | 1600 mm |
| W tengely | 1600 mm |
| Köszörűorsó fordulatszám-tartomány | 10 - 800 /min |
| A gép súlya | 30000 kg |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 7 bar |
| B tengely | 360 ° |
| Az orsó átmérője | 160 mm |
| Orsókúp | ISO50 . |
| Asztalméret | 2240x2500 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 16 500 × 5 800 × 6 400 mm mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
The machine is functional and available for testing.
This used Škoda W 160 horizontal boring machine represents a top-tier solution for precise and powerful machining of oversized workpieces in heavy engineering. The machine is ideal for demanding drilling and milling operations where maximum stability and reliability under high loads are required. Thanks to its robust construction, it enables the efficient processing of complex parts with high precision, significantly increasing productivity and expanding the production capabilities of any professional facility.
| Gyártás éve: | 2008 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 530 |
| Az orsó átmérője | 130 mm |
| X irányú mozgás | 8000 mm |
| Y irányú mozgás | 3000 mm |
| Orsó fordulatszáma | 10 - 3000 /min. |
| Orsókitolás (W) | 730 mm |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 20 bar |
| Szerszámváltó | nem |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Z irányú mozgás | 900 mm |
| V tengely | 2400 mm |
| Gyártás éve: | 2009 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Fanuc vezérlőrendszer | Fanuc 32i |
| Az orsó átmérője | 180 mm |
| X irányú mozgás | 9130 mm |
| Y irányú mozgás | 3980 mm |
| Munka előtolás Z-tengely | 1900 mm/min |
| W tengely | 1200 mm |
| Orsó fordulatszáma | 1 - 800 /min. |
| A medve méretei | 420x420 mm |
| Extension ram (Z) | 1150 mm |
| A főmotor teljesítménye | 100 kW |
| A mart kerék maximális átmérője | 240 mm |
| Gyors előtolás X tengely | 0-4000 m/min |
| Gyors előtolás Y tengely | 0-4000 m/min |
| Gyors előtolás Z tengely | 0-4000 m/min |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 16000 x 4000 x 8000 mm |
| A gép súlya | 130000 kg |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Asztalméret | 2 pcs. 6000x2000 mm |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Siemens vezérlőrendszer | 802 D si |
| Az orsó átmérője | 130 mm |
| X irányú mozgás | 3200 mm |
| Y irányú mozgás | 2300 mm |
| Orsó fordulatszáma | 2 - 1000 /min. |
| Orsókitolás (W) | 1120 mm |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Szerszámváltó | nem |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Z irányú mozgás | 450 mm |
| A főmotor teljesítménye | 18 kW |
| A gép súlya | 25000 kg |
| Gyártás éve: | 1989 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| ECS vezérlőrendszer | |
| Az orsó átmérője | 160 mm |
| X irányú mozgás | 15500 mm |
| Y irányú mozgás | 1000 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 1500 /min. |
| Orsókitolás (W) | 800 mm |
| Orsón keresztüli hűtés | nem |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 40 |
| Orsókúp | . |
| Z irányú mozgás | 3500 mm |
| A főmotor teljesítménye | 55 kW |
| Az asztal max. útja | 2000 mm |
| Marófej | igen |
| Gyártás éve: | 2018 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| Heidenhain vezérlőrendszer | TNC 640 |
| Az orsó átmérője | mm |
| X irányú mozgás | 6000 mm |
| Y irányú mozgás | 2500 mm |
| Orsó fordulatszáma | 0 - 5000 /min. |
| Orsókitolás (W) | mm |
| Orsón keresztüli hűtés | igen |
| Orsón keresztüli hűtőnyomás | 40 bar |
| Szerszámváltó | igen |
| A szerszámtár férőhelyeinek száma | 40 |
| Orsókúp | ISO 50 . |
| Z irányú mozgás | 1250 mm |