| System sterowania Fanuc | i Series |
| Średnica toczenia | 320 mm |
| Długość toczenia | 322 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 45 mm |
| Głowica rewolwerowa | tak |
| Średnica toczenia | 510 mm |
| Obroty wrzeciona | 1 - 6000 /min. |
| Rozmiary d x sz x w | 2490 x 1550 x 1800 mm |
| Ciężar maszyny | 3500 kg |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
The Doosan LYNX 220 A compact CNC lathe is a reliable solution designed for high-precision turning of smaller workpieces.
With its dynamic performance and rigid construction, the machine is ideal for small-batch production of aluminum and duralumin parts, ensuring excellent surface finish quality.
The unit is in good technical condition and remains available for inspection under power, confirming its immediate readiness for full-scale operation.
A solid investment for customers seeking proven Doosan technology to cost-effectively enhance their precision machining capabilities.
| Rok produkcji: | 2005 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 840 D |
| Średnica toczenia | 180 mm |
| Długość toczenia | 400 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 63 mm |
| Głowica rewolwerowa | tak |
| Ilość pozycji w magazynie narzędzi | 12 |
| Rozmiary d x sz x w | 3875 x 2122 x 2345 mm |
| Ciężar maszyny | 7000 kg |
| Obroty wrzeciona | 10 - 3500 /min. |
| Rok produkcji: | 2004 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | |
| Średnica toczenia | 380 mm |
| Długość toczenia | mm |
| Przejazd osi X | 151 mm |
| Przejazd osi Z | 339 mm |
| Średnica toczenia nad suportem | 290 mm |
| Obroty wrzeciona | 20 - 6000 /min. |
| Ciężar maszyny | 4200 kg |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Podajnik pręta | nie |
| Rozmiary d x sz x w | 2885/3865x1720x1670 mm |
| Rok produkcji: | 2010 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | 0i - TD |
| Średnica toczenia | 356 mm |
| Długość toczenia | 610 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 52 mm |
| Głowica rewolwerowa | tak |
| Rok produkcji: | 2019 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Siemens | Sinumerik 828 D |
| Średnica toczenia | 300 mm |
| Długość toczenia | 510 mm |
| Łoże skośne | tak |
| Przejście przez wrzeciono | 65 mm |
| Głowica rewolwerowa | tak |
| Przejazd osi X | 210 mm |
| Przejazd osi Z | 560 mm |
| Obroty wrzeciona | 0 - 4500 /min. |
| Ciężar maszyny | 2950 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 2700x1700x1900 mm |
| Rok produkcji: | 2008 |
| System sterowania | tak |
| System sterowania Fanuc | |
| Średnica toczenia | 350 mm |
| Długość toczenia | 650 mm |
| Łoże skośne | nie |
| Przejście przez wrzeciono | 42 mm |
| Głowica rewolwerowa | nie |
| Rozmiary d x sz x w | 3000x1700x1500 mm |
| Ciężar maszyny | 2200 kg |
| Obroty wrzeciona | 1 - 3500 /min. |
| Średnica toczenia nad suportem | 196 mm |