| Maks. długość szlifowania | 1000 mm |
| Maks. szerokość szlifowania | 600 mm |
| Maks. wysokość przedmiotu obrabianego | 400 mm |
| Pasowanie wrzeciona szlifierki | Horizontální |
| Moc głównego elektrosilnika | 10 kW |
| Maks. obciążenie stołu | 1000 kg |
| Obroty wrzeciona szlifującego | 0 - 1500 /min |
| Rozmiary d x sz x w | 3550x2320x2660 mm |
Zmiana parametrów technicznych zastrzeżona.
Machine is in good condition.
Lubrication: Solid grease lubrication
Electric magnetic clamping plate 1000 x 750 mm. Coolant system with paper belt filter
Cleaning capacity: 80 l/min, filter density: 16-25 µm, filter paper width: 710 mm
Machine dimensions: Length: 3550 mm x Width: 2320 mm x Height: 2660 mm
Machine weight: 6300 kg
The ELB-SCHLIFF BD 10 SPS surface grinder is a high-precision solution for demanding flat-surface grinding operations. Thanks to its horizontal spindle arrangement and advanced control system, it ensures excellent surface quality and dimensional accuracy even when processing larger workpieces. The machine is ideal for toolrooms and precision engineering, where emphasis is placed on structural rigidity, long service life, and efficient process stability in daily use.
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Maks. długość szlifowania | 630 mm |
| Maks. szerokość szlifowania | 200 mm |
| Maks. wysokość przedmiotu obrabianego | 300 mm |
| Pasowanie wrzeciona szlifierki | |
| Powierzchnia mocująca stołu | 200 x 630 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 180 kg |
| Maks. średnica ściernicy | 130 mm |
| Przejazd osi X | 630 mm |
| Przejazd osi Y | 200 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 1,5 kW |
| Rozmiary d x sz x w | 2460 x 1350 x 1480 mm |
| Ciężar maszyny | 1600 kg |
| Rok produkcji: | 1971 |
| System sterowania | nie |
| Maks. długość szlifowania | 630 mm |
| Maks. szerokość szlifowania | 230 mm |
| Maks. wysokość przedmiotu obrabianego | 350 mm |
| Pasowanie wrzeciona szlifierki | Horizontální |
| Ciężar maszyny | 1600 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Maks. długość szlifowania | 630 mm |
| Maks. szerokość szlifowania | 230 mm |
| Maks. wysokość przedmiotu obrabianego | 500 mm |
| Pasowanie wrzeciona szlifierki | Vertikální |
| Rozmiary d x sz x w | 2710 x 1495 x 1670 mm |
| Ciężar maszyny | 2200 kg |
| Rok produkcji: | 0 |
| System sterowania | nie |
| Maks. długość szlifowania | 1000 mm |
| Maks. szerokość szlifowania | 320 mm |
| Maks. wysokość przedmiotu obrabianego | mm |
| Pasowanie wrzeciona szlifierki | Horizontální |
| Rozmiary d x sz x w | 4000x1936x2260 mm |
| Ciężar maszyny | 5000 kg |
| Rok produkcji: | 2022 |
| System sterowania | tak |
| Maks. długość szlifowania | 1015 mm |
| Maks. szerokość szlifowania | 405 mm |
| Maks. wysokość przedmiotu obrabianego | 395 mm |
| Pasowanie wrzeciona szlifierki | Horizontální |
| Rozmiary stołu | 400 x 1000 mm |
| Łączny pobór | 8,5 kVA |
| Ciężar maszyny | 3500 kg |