| A köszörülés max. hosszúsága | 1000 mm |
| A köszörülés max. szélessége | 600 mm |
| A munkadarab max. magassága | 400 mm |
| Mentése orsó Sanders | Horizontální |
| A főmotor teljesítménye | 10 kW |
| Asztalterhelhetőség | 1000 kg |
| Köszörűorsó fordulatszám-tartomány | 0 - 1500 /min |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 3550x2320x2660 mm |
Műszaki paraméterek változásának a joga fenntartva.
Machine is in good condition.
Lubrication: Solid grease lubrication
Electric magnetic clamping plate 1000 x 750 mm. Coolant system with paper belt filter
Cleaning capacity: 80 l/min, filter density: 16-25 µm, filter paper width: 710 mm
Machine dimensions: Length: 3550 mm x Width: 2320 mm x Height: 2660 mm
Machine weight: 6300 kg
The ELB-SCHLIFF BD 10 SPS surface grinder is a high-precision solution for demanding flat-surface grinding operations. Thanks to its horizontal spindle arrangement and advanced control system, it ensures excellent surface quality and dimensional accuracy even when processing larger workpieces. The machine is ideal for toolrooms and precision engineering, where emphasis is placed on structural rigidity, long service life, and efficient process stability in daily use.
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| A köszörülés max. hosszúsága | 630 mm |
| A köszörülés max. szélessége | 200 mm |
| A munkadarab max. magassága | 300 mm |
| Mentése orsó Sanders | |
| Az asztal felfogó felülete | 200 x 630 mm |
| A munkadarab max. súlya | 180 kg |
| Köszörült kerék max. átmérője | 130 mm |
| X irányú mozgás | 630 mm |
| Y irányú mozgás | 200 mm |
| A főmotor teljesítménye | 1,5 kW |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2460 x 1350 x 1480 mm |
| A gép súlya | 1600 kg |
| Gyártás éve: | 1971 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| A köszörülés max. hosszúsága | 630 mm |
| A köszörülés max. szélessége | 230 mm |
| A munkadarab max. magassága | 350 mm |
| Mentése orsó Sanders | Horizontální |
| A gép súlya | 1600 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| A köszörülés max. hosszúsága | 630 mm |
| A köszörülés max. szélessége | 230 mm |
| A munkadarab max. magassága | 500 mm |
| Mentése orsó Sanders | Vertikální |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2710 x 1495 x 1670 mm |
| A gép súlya | 2200 kg |
| Gyártás éve: | 0 |
| Vezérlőrendszer | nem |
| A köszörülés max. hosszúsága | 1000 mm |
| A köszörülés max. szélessége | 320 mm |
| A munkadarab max. magassága | mm |
| Mentése orsó Sanders | Horizontální |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4000x1936x2260 mm |
| A gép súlya | 5000 kg |
| Gyártás éve: | 2022 |
| Vezérlőrendszer | igen |
| A köszörülés max. hosszúsága | 1015 mm |
| A köszörülés max. szélessége | 405 mm |
| A munkadarab max. magassága | 395 mm |
| Mentése orsó Sanders | Horizontální |
| Asztalméret | 400 x 1000 mm |
| Összesített teljesítmény | 8,5 kVA |
| A gép súlya | 3500 kg |