Przepraszamy, ale tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Poniżej możesz wybierać spośród podobnych produktów.
Zobacz produkty w tej samej kategorii.
| Rok produkcji: | 1960 |
| Maks. skok suwaka | 630 mm |
| Średnica stołu | 1100 mm |
| Przesuw roboczy osi X | 1000 mm/min |
| Ilość skoków | 7 – 45 /min |
| Skok suwaka | 630 mm |
| Powierzchnia robocza | 1 000 x 850 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 3 800 × 2 500 x 3300 mm |
| Ciężar maszyny | 9000 kg |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 1970 |
| Maks. średnica przedmiotu obrabianego | 1700 mm |
| Maks. wysokość przedmiotu obrabianego | 1000 mm |
| Maks. ciężar przedmiotu obrabianego | 5000 kg |
| Rozmiary stołu | 1250 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 4350 x 3120 x 5375 mm |
| Ciężar maszyny | 17000 kg |
| System sterowania | nie |