Ne pare rău, acest produs nu mai este disponibil. Mai jos puteți alege dintre produse similare.
Vizualizare produse din aceeași categorie.
| An fabricație: | 1960 |
| Cursa maximă a berbecului | 630 mm |
| Diametrul mesei | 1100 mm |
| Avansul pe axa X | 1000 mm/min |
| Numărul de curse | 7 – 45 /min |
| Cursa culisei | 630 mm |
| Suprafața de lucru | 1 000 x 850 mm |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 3 800 × 2 500 x 3300 mm |
| Geutatea mașinii | 9000 kg |
| Sistem de control | nu |
| An fabricație: | 1970 |
| Diametrul maxim al piesei de lucru | 1700 mm |
| Înălțimea maximă a piesei de lucru | 1000 mm |
| Greutatea maximă a piesei de lucru | 5000 kg |
| Dimensiunile suprafeței de lucru a mesei | 1250 mm |
| Dimensiunile mașinii L x l x Î | 4350 x 3120 x 5375 mm |
| Geutatea mașinii | 17000 kg |
| Sistem de control | nu |