Przepraszamy, ale tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Poniżej możesz wybierać spośród podobnych produktów.
Zobacz produkty w tej samej kategorii.
| Rok produkcji: | 1989 |
| Nominalna siła kształtująca prasy | 40 t |
| Rozmiary stołu | mm |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2004 |
| Nominalna siła kształtująca prasy | 63 t |
| Rozmiary stołu | 500 x 800 mm |
| System sterowania | nie |
| Rok produkcji: | 2022 |
| Nominalna siła kształtująca prasy | 80 t |
| Rozmiary stołu | 600x900 mm |
| Skok suwaka | 1-110 mm |
| Ilość skoków | 60 /min |
| Przestawienie suwaka | 80 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 7,5 kW |
| Ciężar maszyny | 5700 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 1600x1500x2750 mm |
| System sterowania | nie |